Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Rakovica - Shtëpi Të gjitha në Kosovë

Prishtinë , 53

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Rakovica,kategori Shtëpi,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Rakovica Të gjitha | Shtëpi | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

05 Nën 11:45 Shtëpi , Prishtinë

shtepi me qira

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
26 Tet 15:44 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi me qira

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
22 Tet 12:11 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi me qera ne Kodren e Trimave

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
14 Tet 14:15 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi me qira

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
03 Tet 20:19 Shtëpi , Prishtinë

Kat shtepie me qira

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
30 Sht 13:48 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi me qira

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
27 Sht 11:17 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Prishtinë

Kat shtepie me QIRA

100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
26 Sht 13:14 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi me qira

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 80
21 Sht 15:50 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi me qera ne Kodren e Trimave

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
17 Sht 11:40 Shtëpi , Prishtinë

Me qera kati perdhese

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
09 Korr 22:50 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Prishtinë

Shtëpi 140m2 me #QIRA në Kodrën e Trimave.

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
18 Tet 22:42 Shtëpi , Prishtinë

Shpija ne shitje

99 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 170
28 Korr 22:54 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi

60 000 EUR

Numri i dhomave: 4
31 Maj 01:09 Shtëpi , Prishtinë

shitet shtepia ne kodren e trimave,Afer shkolles

65 000 EUR

Numri i dhomave: 5
05 Pri 02:54 Shtëpi , Prishtinë

Shes shtepin

Numri i dhomave: 3
01 Pri 10:26 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi me qera

140 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
01 Pri 09:58 Shtëpi , Prishtinë

Kat shtepie me qera

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
28 Jan 07:26 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi me qira

130 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
12 Nën 19:01 Shtëpi , Prishtinë

-121 - Shitet Shtepia ne Bregun te Diellit

265 500 EUR

Numri i dhomave: 4
15 Tet 13:03 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi ideale per jete te qete

110 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 3
30 Sht 12:02 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi me qira bregu diellit 350 eu

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
30 Sht 12:01 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi me qira bregu diellit 300

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
13 Sht 16:53 Shtëpi , Prishtinë

tri shtepi ne Prishtine

Numri i dhomave: 6
06 Gush 08:25 Shtëpi , Prishtinë

Shiten tri shtepi ne Prishtine me 10 ari truall

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
27 Jan 13:45 Shtëpi , Prishtinë

Ipet kati me qira

400 EUR

Numri i dhomave: 2
27 Jan 13:37 Shtëpi , Prishtinë

Ipet kati me qira

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
20 Nën 11:38 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
18 Nën 09:59 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi me qera ne Prishtine

100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
17 Nën 11:10 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi me qera

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
05 Nën 13:55 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi me qera

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
02 Nën 13:53 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi me qera

100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
27 Tet 18:31 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi me qera

100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
23 Tet 15:59 Shtëpi , Prishtinë

Ipet kati me qira

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
21 Tet 13:38 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi me qera

110 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
17 Tet 09:07 Shtëpi , Prishtinë

shes

Numri i dhomave: 3
14 Mar 11:25 Shtëpi , Prishtinë

Shtepia shitet ne VRANJEVC afer ambulances

67 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 120
23 Shk 23:32 Shtëpi , Prishtinë

shitet shtepia ne kodren e trimave ne prishtin

62 000 EUR

Numri i dhomave: 5
22 Shk 12:58 Shtëpi , Prishtinë

shitet shtëpia ne prishtinë ne kodren e trimave

62 000 EUR

Numri i dhomave: 5
20 Shk 18:21 Shtëpi , Prishtinë

Shtëpi ne prishtin ne kodren e trimave

62 000 EUR

Numri i dhomave: 4
20 Shk 15:40 Shtëpi , Prishtinë

shitet shtepia ne kodren e trimave,Afer shkolles

65 000 EUR

Numri i dhomave: 4
11 Jan 15:05 Shtëpi , Prishtinë

Shitet shtepia

Numri i dhomave: 7
06 Tet 12:38 Shtëpi , Prishtinë

Shitet shtepia

1 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 120
12 Nën 14:49 Shtëpi , Prishtinë

Shtëpi

Numri i dhomave: 10
15 Gush 22:00 Shtëpi , Prishtinë

Dhoma ipet me Qera

Numri i dhomave: 1
11 Pri 19:39 Shtëpi , Prishtinë

shtepi

750 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
10 Mar 09:00 Shtëpi , Prishtinë

Shtepia

140 000 EUR

Numri i dhomave: 5
26 Maj 21:56 Shtëpi , Prishtinë

leshoj katin e par te shtepis

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
14 Mar 21:45 Shtëpi , Prishtinë

dhoma me qera

60 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Rakovica | Të gjitha | Shtëpi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione