rakovica | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 18:01 Agjent për shitje të pronës ,

B75 Banese me qira

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 11:19 ,

Shtepia ne 4 ari-afër shkolles Hilmi Rakovica

110 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 170
Dje 16:37 ,

Shtepi me qira

130 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 13:57 ,

Banese me qira te kolegji iliria 300

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
24 Nën 09:20 ,

SHITET SHTËPIA NË VRANJEVC

45 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 160
21 Nën 14:59 ,

Shtepi me qera

110 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70

  • rakovica në kategorinë All Category
  • Rakovica në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • rakovica në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • RAKOVICA në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • Rakovica 65 në kategorinë All Category
  • rakovica në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • rakovica në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • Rakovica 65 në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • Rakovica 65 në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • Rakovica në kategorinë Kafshë në fermë

Në fillim