rakovica | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 20:59 ,

Shtepi me qira bregu diellit 350 eu

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sot 18:45 ,

Shitet-Nderrohet –Shtepia 170 m2 ne 4 ari

144 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 170
Sot 14:59 ,

Banesë me qira në B.e Diellit, Rr."Hilmi Rakovica"

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 13:26 ,

Shtepi ideale per jete te qete

144 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 3
Sot 12:09 ,

Shes shtepin

Numri i dhomave: 3
Dje 11:01 ,

Shtepi për Shitje ne Vranjefc

150 000 EUR

Numri i dhomave: 7

Në fillim