Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Apple ore - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Prishtinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Apple ore , kategori , ose vendndodhje Prishtinë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Apple ore Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


23 Maj 16:38 Makina dhe Vegla  ·  Prishtinë

Shkallë Zoom (qe zmadhohet)

99 EUR Price Reduced

20 Maj 12:46 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 250  ·  Prishtinë

SHITET MERCEDES ML 250 4 Matic

19 500 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Maj 20:58 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Laptop Asus ROG Gaming

670 EUR

08 Pri 11:29 Vetura  ·  Audi  ·  A1  ·  Prishtinë

Shes Audi A1 1.6 TDI 3X S-Line Brenda dhe Jasht Viti 2011

8 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 13:06 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Shitet golf 7.5

16 800 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Jan 06:25 Shitore Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Prishtinë

ORE DORE PER MESHKUJ

37 EUR

Shitësit të Besuar
04 Dhj 10:29 Vetura  ·  BMW  ·  116  ·  Prishtinë

Shitet BMW 1-116D

125 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Nën 11:08 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Bmw 7 Series

280 EUR

13 Nën 11:07 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Prishtinë

Macbook Pro i5 2019 Touchbar

730 EUR

02 Nën 09:03 Shitore Aksesorë dhe Orë  ·  Unisex  ·  Prishtinë

ORE MURI 3D

23 EUR

Shitësit të Besuar
03 Tet 05:40 Aksesorë dhe Orë  ·  Unisex  ·  Prishtinë

Apple Watch SE 2022. 049-554-612

260 EUR

30 Sht 23:54 Aksesorë dhe Orë  ·  Unisex  ·  Prishtinë

Shes Apple Watch SE 40 MM

250 EUR

30 Sht 23:43 Aksesorë dhe Orë  ·  Unisex  ·  Prishtinë

Apple Watch SE 2022. (049-554-612)

270 EUR

28 Sht 11:28 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Xiaomi Mi  ·  Prishtinë

AKCION Xiaomi Mi 10t Pro **8/256**

260 EUR Price Reduced

27 Sht 09:03 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Prishtinë

MacBook Pro 15-inch 2017

570 EUR

27 Sht 08:47 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Prishtinë

MacBook Pro 15-inch 2017

570 EUR

19 Sht 09:05 Aksesorë dhe Orë  ·  Unisex  ·  Prishtinë

Apple watch SE 2022 40 MM

345 EUR

29 Gush 17:48 Banesa  ·  Prishtinë

Ofrohet banese per shitje te Sami Frasheri

92 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
16 Gush 16:04 Shtëpi  ·  Prishtinë

Shtepi 750m2 Sofali

309 000 EUR

Numri i dhomave: 7
02 Gush 08:47 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Servis i qelsave

25 Korr 10:05 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Prishtinë

Shes ore Ksix

70 EUR

26 Maj 12:21 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

��Falas| Dritë e kokës

15 EUR

18 Pri 14:26 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Prishtinë

Romanson Swiss Quartz akull e re

160 EUR

18 Pri 14:17 Aksesorë dhe Orë  ·  Unisex  ·  Prishtinë

GARMIN fenix 5s Sapphire

300 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Apple ore | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione