Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

maqina per prodhim - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Prishtinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe maqina per prodhim , kategori , ose vendndodhje Prishtinë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj maqina per prodhim Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

29 Nën 23:14 Vetura  ·  Renault  ·  Kadjar  ·  Prishtinë

Shitet Renault Kadjar 2017 1.5Dci 110 ps Automatik EDC Bose

16 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Nën 09:15 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

Shitet VW Caddy 1.6 Tdi Dsg Rks ne gjendje perfekte

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Korr 11:07 Vetura  ·  Citroën  ·  C2  ·  Prishtinë

Shitet citroen c2 Automatik rks gjendja perfekte

2 950 EUR

03 Korr 05:53 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Shtrat per depilim , masazh

120 EUR

06 Qer 08:42 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Prishtinë

Limona

30 Maj 11:20 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

Shiten Fellnet nr 18 per opel

299 EUR

26 Mar 20:18 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Prishtinë

Pula

160 EUR

25 Mar 14:15 Shitore Shërbime  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Program per Restorante. WEB, TELEFON, PC

350 EUR

Shitësit të Besuar
30 Jan 17:15 Makina dhe Vegla  ·  Prishtinë

Maqina per lageshti vllag myk ME QIRA

1 EUR

23 Dhj 08:01 Telefona celular  ·  Huawei  ·  P40 Pro  ·  Prishtinë

Huawei p40 pro

380 EUR

27 Nën 22:57 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Bredh

70 EUR

15 Korr 11:08 Të tjera  ·  Prishtinë

Paisje per pastrim Kimik

5 500 EUR

11 Qer 14:30 Makina dhe Vegla  ·  Prishtinë

MAQINA per Lagështi vllag myk IPEN ME QIRA

1 EUR Price Reduced

10 Qer 19:37 Të tjera  ·  Prishtinë

Shiten 3 solarium ne gjendje perfekte

5 700 EUR

08 Dhj 21:24 Makina dhe Inventarë  ·  Makina dhe vegla industriale  ·  Prishtinë

Maqina per palloma

05 Maj 10:41 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

shitet

12 Shk 13:09 Makina dhe Vegla  ·  Prishtinë

SHITEN TE GJITHA PAJISJET PER PASTRIM KIMIK

1 EUR

16 Dhj 17:37 Makina dhe Vegla  ·  Prishtinë

SSHESS

1 EUR

23 Nën 18:25 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Maqin per mjelen e lopve

12 Nën 12:37 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina ndërtimi  ·  Prishtinë

maqina per dru

1 000 EUR

18 Sht 18:53 Makina dhe Vegla  ·  Prishtinë

Motorra per dyer te garazha - garazh

180 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj maqina per prodhim | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione