Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Samsung Samsung, - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Prizren

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Samsung Samsung, , kategori , ose vendndodhje Prizren , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Samsung Samsung, Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 01:56 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S21 5g  ·  Prizren

samsung 21fe 5ge 256gb ram 8gb

400 EUR

Dje 19:26 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J3  ·  Prizren

Samsung J3 Eclipse 16 gb

30 EUR

Dje 16:49 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S9  ·  Prizren

Samsung s9 me 2 kartela gjendje perfekt

80 EUR Price Reduced

Dje 14:02 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A14  ·  Prizren

Samsung a14

110 EUR

Dje 13:42 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Shitet PC Gaming AMD Ryzen 5

850 EUR

Dje 12:10 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S9  ·  Prizren

Samsung galaxy s9 duo

100 EUR

Dje 11:03 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J6+  ·  Prizren

Shiten Samsung Galaxy J6+ 32GB

50 EUR

Dje 11:03 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Z Flip3  ·  Prizren

Samsung Z flip3 256Gb

260 EUR

Dje 11:02 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S21 Plus  ·  Prizren

Samsung S21 Plus 256Gb

360 EUR

Dje 09:02 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S23 Ultra  ·  Prizren

1000Gb Samsung S23 Ultra

1 350 EUR

Dje 09:02 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S10+  ·  Prizren

Samsung S10+ plus 2 kartela

229 EUR Price Reduced

22 Shk 20:59 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note20 Ultra  ·  Prizren

U shittt

430 EUR

22 Shk 20:55 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J5  ·  Prizren

J5 2/16

50 EUR

22 Shk 20:54 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S22 Ultra  ·  Prizren

S22 ultra 12/256

450 EUR Price Reduced

22 Shk 20:53 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

A54 8/128

255 EUR

22 Shk 20:51 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S23  ·  Prizren

U shittt

730 EUR

22 Shk 20:49 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A53  ·  Prizren

A 53 5 g

220 EUR

22 Shk 20:49 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S20 Ultra  ·  Prizren

S20 ultra

350 EUR

22 Shk 20:49 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

U shittt

330 EUR

22 Shk 20:46 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note20 Ultra  ·  Prizren

Note 20 ultra

460 EUR

22 Shk 20:45 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S22  ·  Prizren

S22 ultra 12 / 256

540 EUR

22 Shk 15:53 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy s24 Ultra  ·  Prizren

Samsung Galaxy S24 Ultra 256/12GB

999 EUR

22 Shk 15:30 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

laptop samsung

1 EUR

22 Shk 14:47 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Prizren

Samsung J7 2017

55 EUR

22 Shk 11:49 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A14  ·  Prizren

Samsung a14 i perdoren 1 muj

125 EUR

21 Shk 22:26 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 9  ·  Prizren

Samsung note 9 (512/8) ne gjendje te regullt

199 EUR

21 Shk 21:55 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S20  ·  Prizren

Samsung Galaxy S20 5G 12/128GB

235 EUR

21 Shk 21:45 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Samsung s21 ultra (12/256) perfekt

419 EUR

21 Shk 21:45 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Samsung zfold 4 (256/)12

529 EUR

20 Shk 11:37 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Shitet PC

500 EUR

19 Shk 22:56 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S22  ·  Prizren

Shitet samsung galaxy s22

330 EUR

19 Shk 22:49 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Prizren

Blejm vetura

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Shk 12:54 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Prizren

tv monitor samsung

50 EUR

19 Shk 10:40 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Samsung  ·  RF711  ·  Prizren

Samsung i7

100 EUR Price Reduced

19 Shk 00:42 Telefona celular  ·  Samsung  ·  I9100 Galaxy S II  ·  Prizren

SAMSUNG GALAXY S23 ULTRA BLACK 256GB

1 000 EUR

18 Shk 17:40 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A12  ·  Prizren

Shes Samsung A12 32Gb

65 EUR

17 Shk 12:11 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S20 FE  ·  Prizren

Dyt Samaung s20FE dhe s10+

380 EUR

17 Shk 12:09 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S20 FE  ·  Prizren

Samsung S20FE super gjendje.

190 EUR

17 Shk 02:30 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A10S  ·  Prizren

Shitet Samsung A10S

65 EUR

16 Shk 12:08 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J5 Duos  ·  Prizren

Telefoni Samsung j5 2016

40 EUR

15 Shk 19:49 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prizren

Audi a3

9 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Samsung Samsung, | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione