Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Termo CER Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Termo CER | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

13 Dhj 10:39 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  CER  ·  Gjakovë

Termo

26 Nën 00:41 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  CER  ·  Prishtinë

Shitet termo ne gjendje te rregullt

60 EUR

14 Nën 15:29 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  CER  ·  Gjilan

Nxemje qendrore

1 500 EUR

19 Tet 17:52 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  CER  ·  Gjakovë

SHITET TERMO CER 3.5

60 EUR Price Reduced

08 Tet 13:30 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  CER  ·  Gjilan

Shiten punpat me ventill perzirjes

150 EUR

17 Qer 21:41 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  CER  ·  Prishtinë

Shitet termo ne gjendje te rregullt

120 EUR

17 Qer 21:38 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  CER  ·  Prishtinë

Shitet termo ne gjendje te rregullt

80 EUR

02 Dhj 19:00 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  CER  ·  Rahovec

Radiator

45 EUR

28 Nën 18:49 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  CER  ·  Prishtinë

termo

100 EUR

28 Qer 20:06 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  CER  ·  Prishtinë

Shitet termo ne gjendje te rregullt

100 EUR

25 Pri 12:54 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  CER  ·  Gjakovë

Shitet Termo!

140 EUR

12 Jan 14:21 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  CER  ·  Mitrovicë

Termo 45

45 EUR Price Reduced

15 Dhj 04:29 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  CER  ·  Prishtinë

Shes termo 4kw

120 EUR

04 Dhj 09:31 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  CER  ·  Prishtinë

Termo CER

100 EUR

03 Nën 13:26 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  CER  ·  Gjakovë

Shitet Termo

130 EUR

22 Tet 11:24 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  CER  ·  Prishtinë

Shitet

09 Tet 10:58 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  CER  ·  Viti

Shiten te sapo ardhura nga ch

60 EUR

05 Sht 15:47 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  CER  ·  Prishtinë

Kalldaja 60 KW me dru dhe qymyr

150 EUR

19 Maj 22:33 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  CER  ·  Gjilan

Kamin

170 EUR

07 Maj 13:09 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  CER  ·  Gjilan

2 lamina ne nje cmim

170 EUR

23 Dhj 10:28 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  CER  ·  Gjakovë

Shitet termo

21 Dhj 13:31 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  CER  ·  Gjakovë

Termo

11 Tet 20:38 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  CER  ·  Rahovec

Nxemje qendrore

1 000 EUR

09 Tet 21:55 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  CER  ·  Prishtinë

Shiten

700 EUR

07 Sht 22:09 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  CER  ·  Prishtinë

Termo (Nrohese)

70 EUR

27 Gush 15:30 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  CER  ·  Gjakovë

Termo

180 EUR

17 Maj 05:25 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  CER  ·  Vushtrri

Termo

70 EUR

17 Maj 01:36 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  CER  ·  Vushtrri

TERMO

70 EUR

17 Pri 00:30 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  CER  ·  Prishtinë

Termo

50 EUR

07 Shk 22:06 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  CER  ·  Prishtinë

SHITET TERMO KAPACITETI 4

50 EUR Price Reduced

14 Jan 20:03 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  CER  ·  Prishtinë

Termo cer

90 EUR

03 Jan 21:28 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  CER  ·  Prishtinë

Termo 2.5kw

90 EUR

24 Dhj 12:25 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  CER  ·  Malishevë

Nxemje me plin

90 EUR

30 Nën 17:47 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  CER  ·  Fushë Kosovë

Termo

80 EUR

21 Nën 21:11 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  CER  ·  Pejë

Termo

220 EUR

13 Nën 09:23 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  CER  ·  Besianë

Shes kte nxemse 12 brinjesh

15 EUR

27 Tet 23:14 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  CER  ·  Besianë

Shes termo Cer ne gjendje te rregullt 5 Kw

08 Tet 12:08 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  CER  ·  Viti

Kalldaja per nxehje qendrore

999 EUR

12 Nën 18:57 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  CER  ·  Fushë Kosovë

shitet kalifer 3 fazor

70 EUR

18 Dhj 17:31 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  CER  ·  Prishtinë

Elind

80 EUR Price Reduced

28 Tet 19:08 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  CER  ·  Gjakovë

Termo Ceer 6

150 EUR

18 Dhj 14:54 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  CER  ·  Prizren

Termo CER 3 she shit flm merrjep

100 EUR

10 Tet 11:37 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  CER  ·  Prishtinë

Termo

90 EUR

03 Tet 20:11 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  CER  ·  Gjakovë

Shes Termon

150 EUR

12 Mar 09:47 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  CER  ·  Prishtinë

shes elindin

40 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Termo CER | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione