Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Termo Të gjitha në Kosovë

90H , 1
AEG , 4
AUX , 1
CER , 45
FUEGO , 1
Gorenje , 2
Magnohrom , 95
Model Tjeter , 564
Termo , 344

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Termo | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 16:38 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  Termo  ·  Prishtinë

Termo

50 EUR

Dje 09:56 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  Termo  ·  Prishtinë

Radiator nxemse

25 EUR

21 Shk 18:42 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  Termo  ·  Prizren

Shes lirë - ndroj me biciklet, termon 5-she 3 trefazor

2 EUR

21 Shk 17:25 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  Termo  ·  Lipjan

Grosje me plin dhe me rrym

30 EUR Price Reduced

21 Shk 11:57 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Termostat stc3028

60 EUR

21 Shk 10:18 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shes bocen gasit 12 ,5 litra

20 EUR Price Reduced

20 Shk 17:15 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  Termo  ·  Ferizaj

Shiten 2 Termo 90 Euro

90 EUR

20 Shk 13:15 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Elind per ngorhje

120 EUR

20 Shk 08:42 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  Termo  ·  Prizren

Shitet termo e vogël

50 EUR

19 Shk 20:39 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  Termo  ·  Prishtinë

termo lid

60 EUR

18 Shk 10:16 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Shiten 2 nxemse për termo elind

35 EUR

17 Shk 11:28 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  Magnohrom  ·  Mitrovicë

Termo ne shitje.

140 EUR

17 Shk 02:38 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  Termo  ·  Mitrovicë

Termo

100 EUR

14 Shk 21:10 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  Termo  ·  Pejë

Termo në shitje

40 EUR

05 Shk 20:11 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  Model Tjeter  ·  Vushtrri

Termo elind

250 EUR

04 Shk 17:22 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  Termo  ·  Pejë

Termo

31 Jan 14:17 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  Termo  ·  Pejë

Shes termon ne gjendje perfekte

80 EUR

31 Jan 00:48 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  Termo  ·  Vushtrri

Shitet nxemja elektrike 18 kw

200 EUR

26 Jan 21:22 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  Termo  ·  Gjilan

Shitet Kalldaja per nxemje qendrore Plazma Top 24kw

220 EUR Price Reduced

25 Jan 18:06 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  Termo  ·  Prizren

TERMO NXEMJE ME KLIME

75 EUR

23 Jan 17:34 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  Termo  ·  Gjilan

Pjes per nxemje qendrore

50 EUR Price Reduced

22 Jan 00:06 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  Termo  ·  Prishtinë

Shes Termo 3she

22 Jan 00:06 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  Termo  ·  Prishtinë

Shes Termo 3she

22 Jan 00:06 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  Termo  ·  Prishtinë

Shes Termo 3she

22 Jan 00:06 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  Termo  ·  Prishtinë

Shes Termo 3she

21 Jan 19:52 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  Model Tjeter  ·  Rahovec

Termo 2-she

120 EUR

21 Jan 19:49 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  Model Tjeter  ·  Rahovec

Nxemje TERMO

150 EUR

21 Jan 19:48 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  Model Tjeter  ·  Rahovec

Shitet TERMO 2-she

120 EUR

20 Jan 14:58 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  Termo  ·  Prishtinë

Shes dy termo 3-she

1 EUR

20 Jan 14:52 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  Termo  ·  Prishtinë

Shes Termo 3she

20 Jan 14:41 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  Termo  ·  Prishtinë

Shes Termo 3-she

20 Jan 13:26 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  Termo  ·  Prishtinë

Termo

50 EUR

16 Jan 22:18 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  Termo  ·  Prizren

Shes dy termo te perdorura mjaft te rujtne.

60 EUR

15 Jan 04:14 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

TERMO AKUMULUSE ELIND 3.5KW

130 EUR

15 Jan 04:12 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  Termo  ·  Prishtinë

Elind

120 EUR

13 Jan 22:17 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Burnit Auriga

1 EUR

13 Jan 19:28 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

TERMO AKUMULUSE ELIND 3.5KW

130 EUR

11 Jan 19:05 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  Termo  ·  Prizren

Termo

50 EUR

11 Jan 09:18 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  Termo  ·  Ferizaj

Radiator

115 EUR

07 Jan 22:25 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  Termo  ·  Vushtrri

shitet kalldaj 50 kw ne gjendje shume te mire

02 Jan 20:57 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  Termo  ·  Gjakovë

Shes Termo

120 EUR

02 Jan 19:53 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  Termo  ·  Ferizaj

Nxemje Termo 3kw

150 EUR

01 Jan 22:21 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  Magnohrom  ·  Prizren

Termo

50 EUR

01 Jan 12:53 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Skinete termo 3.5kw

40 EUR Price Reduced

31 Dhj 09:03 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  Termo  ·  Pejë

Termo

60 EUR Price Reduced

25 Dhj 13:04 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet urgjent

110 EUR

20 Dhj 15:57 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  Termo  ·  Ferizaj

shitet nxemsja me plin

120 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Termo | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione