Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Tesy Të gjitha në Kosovë

CER , 1
Gorenje , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Tesy | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

23 Tet 14:43 Ngrohës dhe Klima  ·  Tesy  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Konvektor elektrik / Nxemje

75 EUR

31 Korr 14:08 Ngrohës dhe Klima  ·  Tesy  ·  Model Tjeter  ·  Rahovec

Posa ardhun mini klim ftof dhe nxen

40 EUR

03 Mar 17:25 Ngrohës dhe Klima  ·  Tesy  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Bojler

1 EUR

03 Mar 17:11 Ngrohës dhe Klima  ·  Tesy  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Bojler

1 EUR

23 Nën 09:46 Ngrohës dhe Klima  ·  Tesy  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Shes Bojlerin 160 L 2vite perdort

500 EUR

13 Nën 23:44 Ngrohës dhe Klima  ·  Tesy  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Kaminë

80 EUR

14 Gush 08:12 Ngrohës dhe Klima  ·  Tesy  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Shporet me Pellet per Nxemje

550 EUR

07 Mar 17:31 Ngrohës dhe Klima  ·  Tesy  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Urgjent radiator Norvegjian Tesy i ri shume lire

45 EUR

21 Shk 16:08 Ngrohës dhe Klima  ·  Tesy  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Shes Bojlerin

14 Shk 20:34 Ngrohës dhe Klima  ·  Tesy  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Shes Kaminin me rryme

13 Shk 23:39 Ngrohës dhe Klima  ·  Tesy  ·  Model Tjeter  ·  Lipjan

Shpord plini per nxemje me boc komplet

50 EUR

09 Shk 10:44 Ngrohës dhe Klima  ·  Tesy  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Bojler 80 litra TESSY

70 EUR

18 Jan 02:30 Ngrohës dhe Klima  ·  Tesy  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Heater

60 EUR

09 Jan 13:01 Ngrohës dhe Klima  ·  Tesy  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shiten radiator elektrik per ngrohje

30 EUR

05 Jan 17:22 Ngrohës dhe Klima  ·  Tesy  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Urgjent Tesy radiator Norvegjian i ri 3000w

90 EUR Price Reduced

28 Tet 21:21 Ngrohës dhe Klima  ·  Tesy  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

shes kaminin

80 EUR

18 Tet 15:28 Ngrohës dhe Klima  ·  Tesy  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Shporet per nxemje 28KW

330 EUR

17 Maj 16:51 Ngrohës dhe Klima  ·  Tesy  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Nxemse

10 EUR

21 Shk 08:55 Ngrohës dhe Klima  ·  Tesy  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

nxemse - kalorifer 2000w.

5 EUR Price Reduced

12 Jan 19:29 Ngrohës dhe Klima  ·  Tesy  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Shiten

30 EUR

16 Dhj 14:06 Ngrohës dhe Klima  ·  Tesy  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

kamin me rrym

170 EUR

04 Nën 08:56 Ngrohës dhe Klima  ·  Tesy  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Shitet shporeti Abc per nxehje

1 EUR

24 Qer 22:11 Shitore Ngrohës dhe Klima  ·  Tesy  ·  Model Tjeter  ·  Vushtrri

FSHIS ELEKTRIKE

Shitësit të Besuar
13 Qer 10:35 Ngrohës dhe Klima  ·  Tesy  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

heater ngrohës

15 EUR

08 Shk 10:54 Ngrohës dhe Klima  ·  Tesy  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Aparate per Akulle

08 Shk 10:46 Ngrohës dhe Klima  ·  Tesy  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Aparate per Akulle

05 Shk 17:06 Ngrohës dhe Klima  ·  Tesy  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Aparata per Cafe

05 Shk 17:06 Ngrohës dhe Klima  ·  Tesy  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Aparata per Akulle

05 Shk 16:25 Ngrohës dhe Klima  ·  Tesy  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Aparata per Akulle

20 Jan 17:10 Ngrohës dhe Klima  ·  Tesy  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Nxemje me rrym qmimi 50 euro

50 EUR

13 Jan 17:52 Ngrohës dhe Klima  ·  Tesy  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Termo per ngrohje

50 EUR

12 Jan 13:53 Ngrohës dhe Klima  ·  Tesy  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Shporet me pelet +6radiatora

1 250 EUR

04 Jan 19:20 Ngrohës dhe Klima  ·  Tesy  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Nxemëse rryme

30 EUR Price Reduced

21 Nën 15:40 Ngrohës dhe Klima  ·  Tesy  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Kamin

100 EUR

16 Nën 20:25 Ngrohës dhe Klima  ·  Tesy  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Shitet TERMO

100 EUR

25 Tet 21:32 Ngrohës dhe Klima  ·  Tesy  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Brener

650 EUR

19 Tet 17:03 Ngrohës dhe Klima  ·  Tesy  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Termo 6

180 EUR Price Reduced

08 Tet 10:38 Ngrohës dhe Klima  ·  Tesy  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Kamin me pelet , Shporer

500 EUR

07 Tet 20:00 Ngrohës dhe Klima  ·  Tesy  ·  Model Tjeter  ·  Lipjan

Shitet kaftrorri

80 EUR

27 Shk 11:57 Ngrohës dhe Klima  ·  Tesy  ·  Model Tjeter  ·  Viti

Nxemse TESY 2400Wat cmimi 59euro

59 EUR Price Reduced

13 Jan 12:24 Ngrohës dhe Klima  ·  Tesy  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Nxemese/konvektor elektrik

40 EUR

25 Dhj 09:34 Ngrohës dhe Klima  ·  Tesy  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shiten

23 EUR

29 Sht 22:48 Ngrohës dhe Klima  ·  Tesy  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Kalldaja per nxemje qendrore

550 EUR

23 Sht 19:44 Ngrohës dhe Klima  ·  Tesy  ·  Model Tjeter  ·  Kaçanik

shitet kamni 70 euro

70 EUR

03 Sht 20:25 Ngrohës dhe Klima  ·  Tesy  ·  Gorenje  ·  Mitrovicë

Kamin Me Pelet

09 Pri 23:34 Ngrohës dhe Klima  ·  Tesy  ·  Model Tjeter  ·  Therandë

shes 2 tavolina . kaminen . bojlerin . komoden

1 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Tesy | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione