Compact Car
Sedan
Hatchback
Estate car
Coupe
Cabriolet
SUV
Minibus

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Ngrohës dhe Klima | Tesy | Model Tjeter

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj All | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Tesy Model Tjeter | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

28 Jan 14:45 Ngrohës dhe Klima , Pejë

Bojler TESY 80litra

13 Nën 23:44 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

Kaminë

80 EUR

09 Shk 10:44 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Bojler 80 litra TESSY

70 EUR

18 Jan 02:30 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Heater

60 EUR

28 Tet 21:21 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

shes kaminin

80 EUR

17 Maj 16:51 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Nxemse

10 EUR

21 Shk 08:55 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

nxemse - kalorifer 2000w.

5 EUR Price Reduced

12 Jan 19:29 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

Shiten

30 EUR

16 Dhj 14:06 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

kamin me rrym

170 EUR

08 Shk 10:54 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Aparate per Akulle

08 Shk 10:46 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Aparate per Akulle

05 Shk 17:06 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Aparata per Cafe

05 Shk 17:06 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Aparata per Akulle

05 Shk 16:25 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Aparata per Akulle

12 Jan 13:53 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

Shporet me pelet +6radiatora

1 250 EUR

21 Nën 15:40 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Kamin

100 EUR

16 Nën 20:25 Ngrohës dhe Klima , Gjakovë

Shitet TERMO

100 EUR

25 Tet 21:32 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Brener

650 EUR

19 Tet 17:03 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Termo 6

180 EUR Price Reduced

07 Tet 20:00 Ngrohës dhe Klima , Lipjan

Shitet kaftrorri

80 EUR

25 Dhj 09:34 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Shiten

23 EUR

29 Sht 22:48 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

Kalldaja per nxemje qendrore

550 EUR

01 Mar 21:48 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

nxemje

15 EUR

08 Dhj 14:04 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Bojler I nxemjes

250 EUR

29 Nën 13:18 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Ne shithe

45 EUR

22 Sht 01:36 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Shitet orgjent e re.

140 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | All | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Tesy Model Tjeter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information