Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura TREK Të gjitha në Kosovë

26 , 227
28 , 80
Alpina , 1
Bergamont , 18
Endless , 2
Marlin 7 , 11
McKenzie , 8
Model Tjeter , 158
Remedy , 2
Shimano , 1
TREKKING , 21
XL , 6

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë | TREK | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 16:32 Biçikleta , Prizren

Shitet biçikleta

22 Sht 23:22 Biçikleta , Prishtinë

Bicikleta Red Bull racing series

190 EUR

21 Sht 20:10 Biçikleta , Gjilan

Bicikleta Trek

250 EUR Price Reduced

20 Sht 14:39 Biçikleta , Prizren

E-city bike - Flyer

565 EUR

20 Sht 08:46 Biçikleta , Gjilan

Pedale të ndryshme për biciklet

4 EUR Price Reduced

18 Sht 23:25 Biçikleta , Gjilan

Trek 6000 26'

25 EUR

18 Sht 11:51 Biçikleta , Prishtinë

Trek Emonda Di2

2 000 EUR

15 Sht 20:06 Biçikleta , Gjilan

Mbajtës timoni

20 EUR

11 Sht 15:17 Biçikleta , Prishtinë

Trek Emonda

2 000 EUR

11 Sht 09:05 Biçikleta , Prishtinë

Mtb whyte 180s

5 000 EUR

11 Sht 09:05 Biçikleta , Ferizaj

Shitet bicikleta

360 EUR

10 Sht 11:43 Biçikleta , Prizren

Bicikleta mtb

02 Sht 14:12 Biçikleta , Deçan

shitet bicikleta canondele S

3 EUR

02 Sht 14:11 Biçikleta , Deçan

shitet bergamond 26 Xl��

220 EUR

23 Gush 13:12 Biçikleta , Mitrovicë

Nakamura -Biçikletë

50 EUR Price Reduced

20 Gush 11:02 Biçikleta , Pejë

Bicikleta Trek 26 frena me glicerin

14 Gush 21:31 Biçikleta , Gjilan

Shiten mbrojtese për shi

35 EUR

14 Gush 18:38 Biçikleta , Gjilan

Bicikleta

50 EUR

10 Gush 10:28 Biçikleta , Prishtinë

bicikleta per shitje

135 EUR

10 Gush 09:40 Biçikleta , Ferizaj

Biciklet per Femij

99 EUR Price Reduced

03 Gush 23:44 Biçikleta , Prishtinë

Trek

400 EUR

01 Gush 18:59 Biçikleta , Vushtrri

Trek nr:27

310 EUR

28 Korr 12:52 Biçikleta , Prishtinë

Trek

450 EUR

28 Korr 00:44 Biçikleta , Prishtinë

Biciklet me rrym

650 EUR

20 Korr 13:42 Biçikleta , Prishtinë

Biciklet

250 EUR

17 Korr 19:19 Biçikleta , Malishevë

Shitet TREK Bicikleta

80 EUR Price Reduced

17 Korr 02:20 Biçikleta , Pejë

Shitet biçikleta elektrike TREK

1 450 EUR

14 Korr 16:51 Biçikleta , Gjilan

Bicikleta te ardhura nga zvicrra

70 EUR

11 Korr 13:06 Biçikleta , Prizren

Shitet biçikleta

07 Korr 22:56 Biçikleta , Gjilan

Biciklet

320 EUR

26 Qer 16:14 Biçikleta , Mitrovicë

Trek Marlin 7

350 EUR

15 Qer 02:16 Biçikleta , Pejë

Bicikleta me rrym

750 EUR

14 Qer 01:15 Biçikleta , Lipjan

Trek 28”

450 EUR Price Reduced

06 Qer 15:07 Biçikleta , Kaçanik

Bicikel Trek 28

01 Qer 08:58 Biçikleta , Gjilan

Guma 29x2.6

60 EUR

30 Maj 21:18 Biçikleta , Mitrovicë

Shes ket biciklet PEUGEOT SHIMANO

150 EUR Price Reduced

28 Maj 18:41 Biçikleta , Prizren

Shese Bicikleten

450 EUR

12 Maj 02:14 Biçikleta , Dardanë

Shiten bicikllat me rrym pi ch

09 Maj 08:56 Biçikleta , Mitrovicë

Me MARRVESHJE

29 Pri 22:28 Biçikleta , Prizren

Shitet biqikleta

140 EUR

25 Pri 08:40 Biçikleta , Skenderaj

Biciklet

430 EUR

24 Pri 21:05 Biçikleta , Gjilan

TIMON

15 EUR

20 Pri 07:33 Biçikleta , Gjakovë

Biciklet Bergamont

390 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë | TREK | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione