Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura TREK Model Tjeter Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë | TREK Model Tjeter | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

01 Qer 08:58 Biçikleta , Gjilan

Guma 29x2.6

60 EUR

29 Maj 06:04 Biçikleta , Prizren

Bicikleta mtb

29 Pri 22:28 Biçikleta , Prizren

Shitet biqikleta

140 EUR

24 Pri 21:05 Biçikleta , Gjilan

TIMON

15 EUR

19 Pri 08:06 Biçikleta , Gjilan

GHOST 29” e re

499 EUR

07 Pri 18:01 Biçikleta , Prishtinë

Carbon Trek M/L Ultegra

1 000 EUR

06 Pri 14:41 Biçikleta , Gjilan

Adapter për timon

10 EUR

25 Mar 08:28 Biçikleta , Ferizaj

Biciklet per Femij

120 EUR

12 Shk 21:26 Biçikleta , Prishtinë

Shitet Bicikleta

200 EUR

07 Dhj 20:09 Biçikleta , Viti

Shitet biçikleta sportive Trek

100 EUR

23 Nën 20:45 Biçikleta , Lipjan

Trek 27.5 S me diska me vaj

330 EUR

24 Tet 01:13 Biçikleta , Gjilan

Trek Marlin XL 29

370 EUR

13 Sht 20:52 Biçikleta , Gjilan

Shes E-Bike Trek

1 EUR Price Reduced

09 Sht 11:10 Biçikleta , Prishtinë

Trek alpha aluminum 6300

280 EUR

01 Sht 21:00 Biçikleta , Ferizaj

Bicikleta

150 EUR

31 Gush 15:36 Biçikleta , Prishtinë

Trek Alpha

800 EUR Price Reduced

03 Gush 12:07 Biçikleta , Mitrovicë

Shiten biqikletat

02 Gush 15:07 Biçikleta , Vushtrri

Shitet

250 EUR

31 Korr 18:48 Biçikleta , Vushtrri

Shitet

250 EUR

31 Korr 09:46 Biçikleta , Gjakovë

Trek 4300

80 EUR Price Reduced

28 Korr 10:17 Biçikleta , Vushtrri

Shitet

250 EUR

25 Korr 15:58 Biçikleta , Pejë

TREK 27.5

1 EUR

25 Korr 15:50 Biçikleta , Vushtrri

Shitet

250 EUR

20 Korr 12:30 Biçikleta , Vushtrri

Shitet

290 EUR

17 Korr 02:44 Biçikleta , Vushtrri

Shitet

300 EUR

16 Korr 00:02 Biçikleta , Vushtrri

Shitet

300 EUR

14 Korr 19:08 Biçikleta , Vushtrri

Shitet

300 EUR

13 Korr 21:45 Biçikleta , Vushtrri

Shitet

300 EUR

29 Qer 17:22 Biçikleta , Pejë

HARO 29 2021

1 EUR

17 Qer 18:50 Biçikleta , Pejë

Bicikleta Trek

27 Maj 15:16 Biçikleta , Prizren

Biciklet Cilo Zvircan

190 EUR

13 Maj 22:28 Biçikleta , Prishtinë

Trek 27.5

380 EUR

22 Pri 22:56 Biçikleta , Besianë

TREK 28

30 Dhj 20:26 Biçikleta , Klinë

Shitet Bicikleta Trek

Viti: 2015

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë | TREK Model Tjeter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione