Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të tjera Të gjitha në Prishtinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


18 Sht 09:37 Të tjera , Prishtinë

Biciklet

55 EUR Price Reduced

18 Sht 08:46 Të tjera , Prishtinë

Çanta per biciklete

60 EUR

18 Sht 08:19 Të tjera , Prishtinë

Pjese per bicikleta

250 EUR

16 Sht 16:09 Të tjera , Prishtinë

Trotinet Hoodax-Bisha

800 EUR

13 Sht 23:26 Të tjera , Prishtinë

shiten gjesendet per me shume na kontaktoni

430 EUR

13 Sht 23:16 Të tjera , Prishtinë

shitet serveri

600 EUR

11 Sht 09:05 Të tjera , Prishtinë

Bileta Zvicer Kosove

250 EUR

09 Sht 20:18 Të tjera , Prishtinë

Trotinet Hoodax-Bisha

1 250 EUR

06 Sht 07:51 Të tjera , Prishtinë

Thes Boksi

35 EUR

05 Sht 15:58 Të tjera , Prishtinë

STROMER ST1 PJESE

1 EUR

02 Sht 08:25 Të tjera , Prishtinë

PIKADO

18 Gush 20:30 Të tjera , Prishtinë

Dylbi

150 EUR

18 Gush 13:31 Të tjera , Prishtinë

Thes boksi dhe dorza te Ufc-së

75 EUR Price Reduced

18 Gush 12:58 Të tjera , Prishtinë

Motor

01 Gush 13:37 Të tjera , Prishtinë

Dush mobil

15 EUR Price Reduced

25 Korr 10:47 Të tjera , Prishtinë

Dorza me gjyse Gishta

15 EUR

25 Korr 10:47 Të tjera , Prishtinë

Doreza Boksi

18 EUR

23 Korr 13:53 Të tjera , Prishtinë

Face Paint Camouflage Paintball

18 EUR Price Reduced

06 Korr 08:12 Të tjera , Prishtinë

Shiten Syzet

10 EUR

03 Korr 15:16 Të tjera , Prishtinë

MZB BULLPUP

03 Korr 05:53 Të tjera , Prishtinë

Shes Trotinetin Elektrik Sencor

300 EUR

26 Qer 15:20 Të tjera , Prishtinë

Tavolina e pingpongut

23 Qer 17:55 Të tjera , Prishtinë

Kosh Basketi

400 EUR

23 Qer 11:53 Të tjera , Prishtinë

Shitet Skara e re

220 EUR

08 Qer 21:14 Të tjera , Prishtinë

Komplet

80 EUR

27 Maj 08:06 Të tjera , Prishtinë

Shitet skuter / trotinet elektrik i ri

395 EUR

20 Maj 16:22 Të tjera , Prishtinë

Bilardo nr8

19 Maj 23:56 Të tjera , Prishtinë

Bilardo nr8

24 Pri 11:34 Të tjera , Prishtinë

POLAR M400

84 EUR

05 Pri 11:26 Të tjera , Prishtinë

Trotinet Elektrik Iconbit

350 EUR

04 Pri 16:30 Shitorja Të tjera , Prishtinë

Pikado kuatro me llaser NEW

19 Mar 18:46 Të tjera , Prishtinë

DOREZA BOKSI

18 EUR

15 Mar 22:58 Të tjera , Prishtinë

PIKADO

13 Mar 21:48 Të tjera , Prishtinë

shiten maska 3 shtresore

3 EUR Price Reduced

13 Mar 21:42 Të tjera , Prishtinë

shitet garazha kalabri 18meter katror

8 500 EUR

07 Mar 19:07 Të tjera , Prishtinë

shitet trotineti e21

650 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione