Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Fitnes/Ushtrime Të gjitha në Prishtinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:28 Fitnes/Ushtrime , Prishtinë

Tega

200 EUR

Dje 23:41 Fitnes/Ushtrime , Prishtinë

Thes Boksi

33 EUR

Dje 21:57 Fitnes/Ushtrime , Prishtinë

Biciklet

150 EUR

Dje 20:35 Fitnes/Ushtrime , Prishtinë

Orbitrek - Fitnes

290 EUR

22 Sht 18:30 Fitnes/Ushtrime , Prishtinë

Biciklet Fitnesi

220 EUR

22 Sht 13:29 Fitnes/Ushtrime , Prishtinë

Biciklete statike

100 EUR

22 Sht 12:57 Fitnes/Ushtrime , Prishtinë

RRYP PER BODYBUILDING-FITNESS

25 EUR

20 Sht 03:50 Fitnes/Ushtrime , Prishtinë

urgent shes veturen sab me Timon anglez

1 200 EUR

18 Sht 10:52 Fitnes/Ushtrime , Prishtinë

Paisje per biceps

25 EUR

18 Sht 10:49 Fitnes/Ushtrime , Prishtinë

Rryp fitnesi

16 EUR

18 Sht 10:48 Fitnes/Ushtrime , Prishtinë

Rryp fitnesi

20 EUR

18 Sht 10:35 Fitnes/Ushtrime , Prishtinë

Lidhesa nyjesh

10 EUR

18 Sht 10:34 Fitnes/Ushtrime , Prishtinë

Creatine monohydrate

25 EUR

18 Sht 03:23 Fitnes/Ushtrime , Prishtinë

Paisje per Massazh

99 EUR Price Reduced

18 Sht 03:23 Fitnes/Ushtrime , Prishtinë

Shtroj masazhe

59 EUR

16 Sht 10:21 Fitnes/Ushtrime , Prishtinë

biliardo

390 EUR

15 Sht 17:57 Fitnes/Ushtrime , Prishtinë

thes boksi dhe orbitrek

100 EUR

15 Sht 15:39 Fitnes/Ushtrime , Prishtinë

Ushtrimmore

70 EUR

14 Sht 20:29 Fitnes/Ushtrime , Prishtinë

ORBITREK

220 EUR

11 Sht 01:47 Fitnes/Ushtrime , Prishtinë

Pajisje per karate

06 Sht 07:52 Fitnes/Ushtrime , Prishtinë

trak vrapimi

310 EUR

06 Sht 07:51 Fitnes/Ushtrime , Prishtinë

Thes Boksi

35 EUR

05 Sht 08:59 Fitnes/Ushtrime , Prishtinë

Masazhues

20 EUR

03 Sht 21:20 Fitnes/Ushtrime , Prishtinë

Cardio Twister

50 EUR

30 Gush 11:10 Fitnes/Ushtrime , Prishtinë

Biciklete statike ProAction

120 EUR

25 Gush 14:39 Fitnes/Ushtrime , Prishtinë

Doreza UFC dhe Thes Boksi

55 EUR

20 Gush 21:32 Fitnes/Ushtrime , Prishtinë

Garmin Fenix 5plus

220 EUR Price Reduced

19 Gush 15:01 Fitnes/Ushtrime , Prishtinë

REAL MASS

18 EUR

19 Gush 14:50 Fitnes/Ushtrime , Prishtinë

Whey protein 2kg

65 EUR

18 Gush 04:02 Fitnes/Ushtrime , Prishtinë

Orbitrek Crane Sport

170 EUR

15 Gush 11:08 Fitnes/Ushtrime , Prishtinë

Shes urgjentisht ORBITREK

135 EUR

11 Gush 10:42 Fitnes/Ushtrime , Prishtinë

ISO WHEY PROZERO 2.2KG

75 EUR

09 Gush 20:30 Fitnes/Ushtrime , Prishtinë

Orbitrek

60 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione