Shtëpi në shitje dhe me qera në gjithë Kosovën

Prishtinë , 705
Mitrovicë , 247
Prizren , 190
Gjilan , 117
Pejë , 94
Gjakovë , 58
Ferizaj , 51
Besianë , 49
Shfaqni të gjitha

Shtëpi në shitje dhe me qera në gjithë Kosovën. Kërko shtëpi në shitje dhe me qera në Prishtinë, Prizren, Fushë Kosovë, Gjilan dhe në gjithë Kosovën me çmimet më të volitshme dhe ofertat më të mira në treg.


Filtroni shpalljet në bazë të çmimit, sipërfaqes, numrit të dhomave de veçorive të tjera për të gjetur shtëpinë ideale për ju dhe familjen tuaj.

16 Maj 22:04
Linku:
,

Shitet Shtepia

Numri i dhomave: 10

Sot 16:40 ,

Shitet shtëpia

Numri i dhomave: > 10
Sot 16:07 Agjent për shitje të pronës ,

Objekti me qira në Veterrnik

3 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 150
Sot 15:29 ,

Shtepi

Numri i dhomave: 10
Sot 15:10 ,

shtepia me dy dyqane

250 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Sot 13:55 ,

2 Shtepi ne Shitje

160 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sot 13:23 ,

Dy shtepi me lokale ne shitje ne Gavran.

500 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sot 12:27 ,

Shitet parcela - ish Furra Kabashi në Shipol

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 120
Sot 10:15 ,

Shtepi, restaurant, lokal

Numri i dhomave: 10
Sot 09:35 ,

Objekt/ Shtëpi për Shtije

Numri i dhomave: > 10

Jeni duke kërkuar të blini shtëpi apo të merrni një me qera? Shikoni shpalljet për shtëpi në shitje dhe me qera në gjithë Kosovën në mesin e 5.212 shpalljeve për shtëpi në shitje dhe me qera.


Shtëpi në shitje


Keni vendosur të zhvendoseni dhe po kërkoni anbient të ri për të jetuar? Shikoni shpalljet për shtëpi në shitje në gjithë Kosovën dhe gjeni shtëpinë ideale me ofertat dhe çmimet më të volitshme në treg.


Varësisht nëse po kërkoni shtëpi në shitje të mobiluar, të renovuar në lagje të re apo në lagje të veçuar, filtroni kërkimin në bazë të çmimit, numrit të dhomave, të sipërfaqes, numrit të kateve dhe ngrohjes për të gjetur shtëpinë me lokacionin dhe kushtet ideale për ju dhe familjen tuaj.


Shit shtëpi në MerrJep.com


Keni shtëpi për të shitur? MerrJep është këtu për ju!


Eja në MerrJep.com dhe regjistro shpallje falas për shtëpi në shitje duke plotësuar të gjitha informacionet e nevojshme për shtëpinë tuaj përfshirë çmimin, sipërfaqen, numrin e dhomave, numrin e kateve dhe qytetin për të gjetur blerësin potencial duke listuar shpalljen tuaj në mesin e 5.212 shpalljeve në MerrJep.com.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione