Shitet - ipet me qera banesa ne Dardani

Shitet nga: Patundshmeri 19 Mar 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: Dardania (ish Gavrani)
Sipërfaqe: 96 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Gjilan
Shitet ose ipet me qera afatgjat banesa ne Dardani (ish Gavran) por edhe bej ndrrim me banes ne Prishtine.
Banesa ka ket infrastruktur:
Sallon me kuzhin te hapur siq shihet ne Foto ,e mobiluar komplet,Dy dhoma gjumi,banjo, shpajz,Dy Ballkona,kati i 5-te.
Banesa eshte shum e pershtatshme per qift te rinj,sepse eshte e rrethuar me kafeterit me te freukontuara te qytetit,poashtu edhe per qift me femij,ngaqe Kopshti i femijeve eshte jo me larg se 150m,shkolla fillore 50-m,dhe shkollat e mesme e Universiteti afro 300 m,larg,ambullanta familjare 150m,poashtu edhe te gjitha sherbimet tjera familjare mund te arrihen te kryhen per disa min, pa e perdorur fare makinen.

Qmimi i blerjes 650 € per meter katror.

Qmimi per qira: qmimi per 1 ( nje) muaj 300€ (kaucion 200€ i cili kthehet me dorzimin e qelsave nese qjendja e baneses eshte e till si ne qastin e pranimit)

Qmimi per 6 (gjasht) muaj deri nje vit eshte 250€(kaucion 400€ i cili kthehet me dorzimin e qelsave nese gjendja e baneses eshte e till si ne qastin e pranimit )

Qmimi per 1 (nje) vit e me gjat eshte 200€( kaucion 400€ i cili ktheht me dorzimin e qelsave nese gjendja e baneses eshte e till si ne qastin e pranimit.

Bejm edhe ndrrim me Banes ne Prishtine,

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim