Banes me qera me nji dhom fjetje qmimi 200 euro

Jepet me qera nga: banesa 16 Sht 10:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Ferizaj
Leshoj me qera banesen me nji dhom fjetje sallon kuzhin koridor banjo shpajz dhe ballkon. Banesa gjindet perball marketit Mentori asht e mobilume me mxemje qendrore. Per informata tjera thirr: 044 638 595
049 312 399
vib. +377 44 638 595
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim