Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni banesa me qira në Prishtinë, Fushë Kosovë, Prizren dhe gjithë Kosovën

Prishtinë , 62348
Ferizaj , 2432
Prizren , 1342
Gjilan , 804
Mitrovicë , 711
Lipjan , 685
Pejë , 660
Gjakovë , 458
Shfaqni të gjitha
Banesa me qera në qytete të ndryshme të Kosovës. Eksploroni një gamë të gjerë të shpalljeve për banesa me qera në Prishtinë, Prizren, Ferizaj,, Pejë, dhe më shumë. Shfletoni MerrJep për të eksploruar mundësi të shumta në shpalljet për banesa me qera në qytete të ndryshme të Kosovës.

Ne ju rekomandojmë të analizoni shpalljet për banesa me qera, kontrolloni çmimet, shikoni detajet e pronës, gjeni vendndodhjen e përsosur për ju dhe familjen tuaj dhe të kontaktoni ofruesin e banesës në MerrJep.com.
Sot 14:28
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me Qera ne Mati 1

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Shitësit të Besuar
Sot 14:41
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes moderne me Qira ne Mati 1

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
20 Sht 08:49
Linku:
Banesa , Prishtinë

Leshohet me Qira per kohe te gjate

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3

Sot 14:40 Banesa , Prishtinë

Super banese me qira ne lagjen Arberia

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 14:40 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banese me qira Kalabri ( Emshir ) 350 €

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 14:40 Banesa , Prishtinë

Ofrohet me qira Penthouse ne lagjen Tophane

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Online
Sot 14:40 Banesa , Prishtinë

Leshohet banese me qira ne lagjen Emshir

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 14:40 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banese me qira Breg 450 €

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 14:40 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banese me qira Mati 1 400 €

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 14:40 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banese me qira 550 €

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sot 14:40 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banese me qira Ulpian 550 €

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sot 14:40 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banese me qira Te Parku 250 €

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 14:40 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banese me qira Muhaxher 280 €

Numri i dhomave: 3
Sot 14:40 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banese me qira Rruga B 450 € 2 + 1

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 14:40 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ipet me qira banesa 2 dhomeshe në Bregu i Diellit

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 14:39 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrojm Banesën me qera në Lagjën Kodrina, Rruga C

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Online
Sot 14:39 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

#Banese me #QIRA ne #Tophane #Connect

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 14:39 Banesa , Prishtinë

Banese me qira te Sllovenia Sporti _ Hotel Sirius

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 14:39 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne Lagjen e Spitalit

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 14:39 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

73.Leshohet me qera banesa ne Arberi

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Online
Sot 14:39 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë me qira në Ulpianë

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 14:39 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë me qira në Qendër

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 14:39 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrohet banesa 144m2 me Qira në Lagjen e Spitalit

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Sot 14:39 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Lokale 200m2 me QIRA ne EMSHIR KALABRI te BLERTI

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 200
Sot 14:39 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrohet banesa 60m2 me Qira në Qendër

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 14:39 Banesa , Prishtinë

Leshohet banesa e renovuar me qera ne Shesh- Pa mobile

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Online
Sot 14:39 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrohet banesa për #Qira në lagjen Arbëria

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 14:39 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrohet banesa 90m2 për Qira në lagjen Pejton

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 14:39 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banese me Qira ne Arberi

420 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 14:39 Banesa , Prishtinë

Banese ekskluzive me qira ne lagjen Arberia

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 14:39 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Jepet banesa me qira rruga Muharrem Fejza

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 14:39 Banesa , Prishtinë

Kati i shtepis me qera ne Tophane 160E

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Online
Sot 14:39
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me Qera ne Tophane

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 14:39 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

�� Banesë / Zyre me qira me pajisje te zyreve

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 14:39 Banesa , Prishtinë

Leshohet banese me qira ne Lagjen e Spitalit

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Online
Sot 14:39 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne Arberi_2+1

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 14:39 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne Arberi_2+1

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 14:39 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me qera pa mobile ne Dragodan 3DhGjumi - 500E

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Online

MerrJep banesa me qera në gjithë Kosovën


Nëse jeni në kërkim të shpalljeve për banesa me qira në Kosovë, ju jeni në vendin e duhur. MerrJep ofron një gamë të gjerë shpalljesh të postuara nga persona fizik dhe agjensione të patundshmërive për banesa me qira në Fushë Kosovë, Prishtinë, Prizren, Ferizaj, Gjakovë, Pejë, Lipjan dhe më shumë.

Me platformën tonë miqësore për përdoruesit, ju mund të eksploroni lehtësisht një përzgjedhje të gjerë të shpalljeve për banesa me qera të disponueshme në lagje të qyteteve të ndryshme të Kosovës, duke u siguruar që do të zbuloni një hapësirë ​​jetese që i përshtatet stilit tuaj të jetesës.

Mjafton të shkruani në kutinë e kërkimit qytetin apo lagjen që preferoni si: “banesa me qera bregu i diellit”, “banesa me qera Shkup”, “banesa me qera Ulqin”, “banesa me qera Tetove” për të parë rezultate të kërkimit që përshtaten me kërkesat tuaja. Nëse jeni duke kërkuar për banesa me qera 1 dhomëshe, banesa ditore Prishtinë, apo garsonjere me qera në Prishtinë MerrJep ofron një listë të plotë opsionesh që premtojnë rehati, komoditet dhe stil.

Gjej banesë me qira brenda buxhetit tuaj


Në MerrJep, mund të eksploroni gamën e gjerë të shpalljeve për banesa me qera që përshtaten me buxhetin tuaj. Këtu keni mundësinë për të gjetur ofertat më konkurruese që përmbushin kërkesat tuaja financiare.

Një mënyrë e lehtë për të kërkuar është përdorimi i fjalëve kyçe të specifikuara. Për shembull, "Banesa me qera Prishtinë 150 euro", “Banesa me qera Fushe Kosove 150 euro”, “Banesa me qera Prishtine 180 euro” dhe "Banesa me qera Prishtinë 200 euro" janë fjalët kyçe që mund të përdorni për të identifikuar opsionet më të përshtatshme për ju.

Kjo do t'ju ndihmojë të zbuloni banesa me qira që përputhen me buxhetin tuaj dhe të bëni një zgjedhje të mrekullueshme për të siguruar një jetë komode.

Listoni banesa me qera falas në MerrJep


Publikoni falas shpalljet për banesa me qera në MerrJep.com. Me 70,000+ përdorues, oferta juaj do të arrijë shpejt tek qeramarrësi potencial.

Për të bërë shpalljen tuaj më tërheqsëse, shtoni fotografi të cilat tregojnë banesën në mënyrë të qartë dhe të detajuar. Kjo do të ndihmojë qeramarrësit potencialë të marrin një pamje të mirë për banesën tuaj. Pas publikimit të shpalljes, ju do të keni akses tek një audiencë e gjerë e përdoruesve të MerrJep që janë në kërkim për banesa me qera.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione