Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni banesa me qira në Prishtinë, Fushë Kosovë, Prizren dhe gjithë Kosovën

Banesa me qera në qytete të ndryshme të Kosovës. Eksploroni një gamë të gjerë të shpalljeve për banesa me qera në Prishtinë, Prizren, Ferizaj,, Pejë, dhe më shumë. Shfletoni MerrJep për të eksploruar mundësi të shumta në shpalljet për banesa me qera në qytete të ndryshme të Kosovës.

Ne ju rekomandojmë të analizoni shpalljet për banesa me qera, kontrolloni çmimet, shikoni detajet e pronës, gjeni vendndodhjen e përsosur për ju dhe familjen tuaj dhe të kontaktoni ofruesin e banesës në MerrJep.com.
Sot 15:28
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me Qera ne Mati 1

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Shitësit të Besuar
Sot 15:16
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me Qera ne Tophane

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar

Sot 15:28 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

BANESA ME QIRA TE RRUGA B

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 15:28 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

BANESA ME QIRA NE QENDER TE 4 LLULLAT

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Online
Sot 15:28 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

BANESA ME QIRA NE DARDANI

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 15:28 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

BANESA ME QIRA NE QENDER TE GRANDI

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Online
Sot 15:28 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

BANESA ME QIRA NE DARDANI

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Online
Sot 15:28 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

BANESA ME QIRA NE BREG DIELLIT TE FURRA QERIMI 1

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Online
Sot 15:28 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

BANESA ME QIRA NE MAT TE SHKOLLA PAVARESIA 3+1

520 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 15:28 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

BANESA ME QIRA NE AKTASH

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Online
Sot 15:28 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

BANESA ME QIRA NE BREG DIELLIT

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Online
Sot 15:28 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

BANESA ME QIRA NE ARBERI DRAGODAN-TE TREGTIA

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Online
Sot 15:28 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

ZYRE ME QIRA NE QENDER TE HOTEL SIRIUSI

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 15:28 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ipet me qira banesa 4 dhomeshe në Lagjen Muhaxhereve (te Hot

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
Sot 15:28 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrojm Banesën me qera në Lagjën Arbëria(Dragodan)

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
Online
Sot 15:28 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banese me qira ACG Rruga A 240 €

240 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 15:28 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banese Zyre me qira Lakrishte 300 €

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 15:28 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banese me qira LS Rruga A 300 € 3 + 1

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 15:28 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banese me qira Lakrisht 600 €

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 15:28 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banese me qira Lakrishte 430 €

430 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sot 15:28 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë me qira në Ulpianë 70m2

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Online
Sot 15:28 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë me qira në lagjen e Spitalit

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Online
Sot 15:28 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Jepet Banesa me qira ne Arberi te Komuna

1 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sot 15:28 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrohet Banesa 120m2 me Qira në Ulpianë

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Online
Sot 15:28 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Leshohet banesa me qera ne B.Diellit 250E

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Sot 15:28 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Leshohet banesa EKSLUZIVE me qera 2DhGjumi

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 15:28 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrohet zyre me qira ne Ulpiane !DELTA

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 15:28 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me qera te OSCE 3DhGjumi me Garazh 450E

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 15:28 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me qera ne Dragodan me 2DhGjumi- 300E

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 15:28 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Shtëpi me qira në Nic 300m2

1 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Online
Sot 15:28 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me qera te Fontana ne Ulpiane me Termokos 330E

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 15:28 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrohet Banesa 50m² Me Qira në qender Prishtinë

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 50
Online
Sot 15:28 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

100.Leshohet me qera banesa 100m2 ne Prishtine

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 15:28 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë me qira në Rrugën B, mbrapa Royal Mall

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Online
Sot 15:28 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me qera ne Dragodan.

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
Online

MerrJep banesa me qera në gjithë Kosovën


Nëse jeni në kërkim të shpalljeve për banesa me qira në Kosovë, ju jeni në vendin e duhur. MerrJep ofron një gamë të gjerë shpalljesh të postuara nga persona fizik dhe agjensione të patundshmërive për banesa me qira në Fushë Kosovë, Prishtinë, Prizren, Ferizaj, Gjakovë, Pejë, Lipjan dhe më shumë.

Me platformën tonë miqësore për përdoruesit, ju mund të eksploroni lehtësisht një përzgjedhje të gjerë të shpalljeve për banesa me qera të disponueshme në lagje të qyteteve të ndryshme të Kosovës, duke u siguruar që do të zbuloni një hapësirë ​​jetese që i përshtatet stilit tuaj të jetesës.

Mjafton të shkruani në kutinë e kërkimit qytetin apo lagjen që preferoni si: “banesa me qera bregu i diellit”, “banesa me qera Shkup”, “banesa me qera Ulqin”, “banesa me qera Tetove” për të parë rezultate të kërkimit që përshtaten me kërkesat tuaja. Nëse jeni duke kërkuar për banesa me qera 1 dhomëshe, banesa ditore Prishtinë, apo garsonjere me qera në Prishtinë MerrJep ofron një listë të plotë opsionesh që premtojnë rehati, komoditet dhe stil.

Gjej banesë me qira brenda buxhetit tuaj


Në MerrJep, mund të eksploroni gamën e gjerë të shpalljeve për banesa me qera që përshtaten me buxhetin tuaj. Këtu keni mundësinë për të gjetur ofertat më konkurruese që përmbushin kërkesat tuaja financiare.

Një mënyrë e lehtë për të kërkuar është përdorimi i fjalëve kyçe të specifikuara. Për shembull, "Banesa me qera Prishtinë 150 euro", “Banesa me qera Fushe Kosove 150 euro”, “Banesa me qera Prishtine 180 euro” dhe "Banesa me qera Prishtinë 200 euro" janë fjalët kyçe që mund të përdorni për të identifikuar opsionet më të përshtatshme për ju.

Kjo do t'ju ndihmojë të zbuloni banesa me qira që përputhen me buxhetin tuaj dhe të bëni një zgjedhje të mrekullueshme për të siguruar një jetë komode.

Listoni banesa me qera falas në MerrJep


Publikoni falas shpalljet për banesa me qera në MerrJep.com. Me 70,000+ përdorues, oferta juaj do të arrijë shpejt tek qeramarrësi potencial.

Për të bërë shpalljen tuaj më tërheqsëse, shtoni fotografi të cilat tregojnë banesën në mënyrë të qartë dhe të detajuar. Kjo do të ndihmojë qeramarrësit potencialë të marrin një pamje të mirë për banesën tuaj. Pas publikimit të shpalljes, ju do të keni akses tek një audiencë e gjerë e përdoruesve të MerrJep që janë në kërkim për banesa me qera.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione