Banes

Jepet me qera nga: Murat 19 Jan 10:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2,5
Komuna: Ferizaj
Shtepia ipet me qera e vjeter por e meremetune dhe ka te gjitha paisjet shtepiake diku filluar nga mobilet,tv,makina per rroba etj Shtepia posedon parkingun per vetur.Shtepia eshte shum e pershtatshme per Familjar.Shtepia gjendet para se mu nda rruga Nerodime Pleshin perball Restaurantit Romantika ne rrugice mbrenda 10 metra. Ju lutem mos me thirrni Agjesionet per Qiradhenes sepse dua direkt te kem kontakt me Qiramarresin. Numri tel +377 44 363 701 ose viber +377 44 363 701
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim