Ford Focus

Shitet nga: etnik 14 Jan 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Viti: 1991
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Burim
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Escort
Shitet kerri ford exort 1.8 dizel ngjendje shum t mir viti 1991 motorri dhe me te gjitha pjest e vitit 1996 ;bejm nderrim me ni kerr ma t ri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim