Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Ford | Escort

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Ford Escort | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

10 Mar 23:35 Vetura , Prizren

U shittttttt u shitttt gz pronari

570 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Mar 21:08 Vetura , Gjakovë

Ford escord

600 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Shk 10:02 Vetura , Kaçanik

Shitet

580 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
13 Shk 01:36 Vetura , Kaçanik

Shitet ford 1.8 16 V

600 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
21 Jan 12:13 Vetura , Malishevë

Shitet fordi 1.1 benxin rks deri me 15.5.2023

750 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Tet 22:52 Vetura , Prizren

Shitet ford escort 1.8 viti 94

750 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Gush 20:36 Vetura , Drenas

Shes veturen

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Gush 09:34 Vetura , Gjilan

shes ford Escort

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 22:23 Vetura , Gjakovë

Shitet

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Maj 21:51 Vetura , Prishtinë

pikap ford

1 100 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Maj 16:51 Vetura , Prishtinë

pikap ford

1 100 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
07 Maj 20:04 Vetura , Prishtinë

Ford pikap

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Maj 23:59 Vetura , Prishtinë

pikap ford

1 100 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
25 Pri 13:45 Vetura , Gjakovë

Escord

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Pri 22:17 Vetura , Klinë

Shitet vetura FORD ESCORT

400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Mar 23:13 Vetura , Ferizaj

Ford Escort 1.8 Dizel

550 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Mar 23:33 Vetura , Gjilan

Ford Eskort

600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Shk 11:29 Vetura , Prishtinë

Ford pikap

14 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Shk 08:57 Vetura , Ferizaj

Fordi

899 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Jan 03:20 Vetura , Prishtinë

Shitet

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Dhj 03:47 Vetura , Prizren

Ford escort 1.4 benzin plin

699 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Dhj 16:33 Vetura , Viti

Shes ford escort

700 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Dhj 13:09 Vetura , Gjilan

Shes ford escort

700 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Nën 16:54 Vetura , Gjilan

Shes ford escort

700 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Nën 16:46 Vetura , Gjilan

Shes ford escort

700 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Nën 22:08 Vetura , Ferizaj

SHiTET FORDI 1.8DIZell vp98 rks

550 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Nën 05:34 Vetura , Prizren

SHITET

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Nën 19:54 Vetura , Prizren

Ford 1.6benzin qlajmrun

700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Nën 19:20 Vetura , Prizren

SHITET

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Nën 09:50 Vetura , Dardanë

Shitet Fordi 1.8 dizell vp98 rks

570 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Tet 13:49 Vetura , Ferizaj

Shitet Fordi 1.8 dizell v.p98 Rks boj ndrrim

749 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Tet 22:08 Vetura , Ferizaj

Shitet Ford Escort Dizel

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Tet 19:11 Vetura , Gjilan

Ford Escort 1.3 Benzin 10 muj regjistrim

520 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Tet 13:09 Vetura , Gjilan

1.350e

1 350 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Tet 13:37 Vetura , Ferizaj

Shitet Fordi 1.8 dizell v.p 98 rks me klim

750 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Sht 20:20 Vetura , Burim

Ford Escort

1 300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Sht 23:07 Vetura , Prizren

Fellne 14 Per Ford

80 EUR Price Reduced

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Sht 22:24 Vetura , Skenderaj

Shitet fordi

650 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Sht 16:14 Vetura , Pejë

Fors escord 1.6

500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Sht 16:14 Vetura , Pejë

Ford conect

2 550 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
29 Gush 14:03 Vetura , Gjilan

Ford Escord

600 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Gush 17:04 Vetura , Skenderaj

Shitet fordi

650 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Gush 16:00 Vetura , Besianë

Shes pikapin

1 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Korr 14:51 Vetura , Lipjan

Ford Escort 1.3 Benzin Rks 1 Muaj Viti 1995 Ushit flmm

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Korr 09:04 Vetura , Prizren

Ford

550 EUR Price Reduced

09 Korr 00:15 Vetura , Prishtinë

Ford eskord karavan

900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 19:02 Vetura , Mitrovicë

Ford escort

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Qer 18:56 Vetura , Prizren

Ford

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 23:45 Vetura , Prizren

Ford

700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 23:41 Vetura , Prizren

shitet fordi

550 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 350 000 - 399 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Ford Escort | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione