Sony xperia

Shitet nga: Samsung 15 Nën 21:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhuesi: Sony
Modeli: Xperia
Shitet telefoni ne gjendje shum te mir dhe shum i ruajtur ,qmimi 70euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim