Opel Omega 2.2 TD -03

Shitet nga: Astrit 07 Maj 21:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 750 EUR

Komuna: Ferizaj
Vetura esht n gjendje shum t mir teknike dhe optike gomat i ka shum t mira , ardhur nga zvicrra per me shum info Nr 045 223 762 dhe Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim