BMW Baj Ndrrim

Shitet nga: Bekimi 19 Qer 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Shitet bmw 520i benxin plin

Vetura eshte ne gjendje shum te mire teknike si ne motorr ashtu dhe karoseri

Vetura ka regjistrim baj ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim