Flm ushit egzoft pronari ri

Shitet nga: Alban 08 Shk 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes glof 2 turbo dizell rks 22.08.2015 ne gjendje te mir teknik goma m+s radio cd i rujten si mrena ashtu dhe jasht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim