Ford Gjip benzin- plin

Shitet nga: Valmiri 10 Maj 11:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Ford Gjip Automatik me 4 dyer , posedon te 4 dyer gjamat elektronik , abs , tempomat ne vollan
klim , 4*4 . Karrikat likur , goma te reja te dimrit , automatik, airbag
senzora parkingu 130 mi t kalune , me libra t servisit
3,0 benzin = dhe posedon plinin ne dizne , harxhime shum te vogla
Ndrrim i mundshem..Mundeni mem kontaktu edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim