OPEL VECTRA 1.6 BENZIN-PLIN -90

Shitet nga: halil 14 Shk 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
shitet vetura opel vectra 1,6 benzin plin gjendje shum te mir pa asnje grrithje vetura shum pak eshte vozit ne ks punon ne benzin dhe plin ne vetur ska nevoj asnje cent investim nuk besoj qe ka opel vecter ma te rujshme viti prodh 21 12 1990 e regj deri ne prill vetura nuk esht hipotek gomat e reja mbrenda shum e paqt presim blers serjoz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim