Range Rover 2.5 Dizell ne gjendje shum te mire ..

Shitet nga: Range Rover 11 Maj 22:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 900 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes Range Rover 2.5 dizell ne gjendje shum te mir eshte shum i rujten
Eshte likur mrena karrikat me nxemje klima ac automat sistemin e me ulje dhe ngritje fellne tmira gomat e mira etj Rigjistrim i skaduar qe 10 muaj

Per me shum info 045697428


Bejm ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim