Renault Twingo -95

Shitet nga: hysri 20 Shk 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes Renault Twingo kubikazhen 1.2 benxin klm 143367 shum i mir dhe po ashtu ishum ne gjendje te rregult ska nevoj sen investim dhe ka 10 muj rishitrim plus ka panaram ,aibeg. dhe ka shum hargjime te voglaa pres blers serjoz per me shum informata contaktoni ne ket numer 044491741
bejm edhe ndrrim me naj golf 2 dizel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim