TOURAN 1.9 TDI -10 MUJ RKS -FULL OPCION--AUTOMAT..

Shitet nga: ,.,.,.,.,., 27 Shk 11:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 150 EUR

Komuna: Ferizaj
TOURAN 1.9 TDI 77 KW - AUTOMATIK ,TIPTRONIK ,SPORT, 6+1 SHPEJTESI ( D S G )-KLIMATRONIK -ABS -ESP -AIRBAK *8 - WEBASTO - FTOFESIN E PIJEV- TEMPOMAT - KARRIKAT ME NXEMJE - DRITARET ME RRYM - PASQYRET ME NXEMJE DHE RRYM - CD - BORD KOMPJUTER- 5 ULSE -I REGISTRUAR DERI ME TE ( 11-12- 2015 ) -VITI I PRODHIMIT 07-11-2005-,. -GJENDJA TEKNIKE DHE OPTIKE SHUM E MIR - -HARGJIMET 6L 100 KM - 201 000 KM TE KALUARA - - VETURA ESHT NE EMER TEMIN ,.DHE ,NUK ESHT HIPOTEK ( GARANCION BANKAR )- - 2 QELSA -CENTRALL ME DIRIGJUES-ALARM - DRITARET E MRAMTA 50 % TE ERRESUAR ,. I SEVISUAR KOMPLET , ( ULJEN E MOTORRIT ME FILTERA + ULJEN E MENJAQIT ME FILTER ) ME FAKTUR ME TE 12 -12 - 2015 ,.,PER 15 MIJ KM SERVISI I KRYER - .GOMAT M+S SHUM TE MIRA. QMIMI 6150 ERO FIKS PER MA LIR MOS THIRR HIQ FIKS 6150 ERO .,NDRRIM NUK BOJM ,.INFO 044 279 627,.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim