U Shit Flm MerrJep.

Shitet nga: 045 519 744 12 Pri 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 350 EUR

Komuna: Ferizaj
Golf 2 Dizel 1.6 punon shum mir.Ne gjendje shum te mir teknike.Me regjistrim deri ne 17.12.2015(10muj).Ne dokumenta Dizel.Nul asht hipotek dhe mund te perkthehet menjher.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim