USHITTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

Shitet nga: 000000 18 Maj 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Komuna: Ferizaj
SHES BMW 320 D VITI I PRODHIMIT ne funde te vitit ,,, 2000 ,,,,ESHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE SHUM I RUJSHEM SI MRENA DHE JASHT HARGJIMET E VOGLA :POSEDON KLIMATRON,ABS,AIRBAG,ESP,BORDKOPJUTER,KARRIGAT ME NXEMJ ,,GJAMAT ME RRYM ,TEMPOMTA ,4 GUMA TE REJA ,7,, MUAJ REGJISTRIM PER ME SHUM NE NR 044757377 ose 045975550qmimi diskutohet,,,,vetura gjindet ne vitij,,,,,,Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim