USHITTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

Shitet nga: 000000 27 Mar 19:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 900 EUR

Komuna: Ferizaj
SHES ,, golf 4 tdi i e kuqe ne gjendje te rregullt teknike si dhe optike
vetua eshte me te gjitha serviset e kryera pa asnje defekt dhe shum ekonomik
viti i prodhimit ne fund te vitit 2002
RKS 5 MUJ
FELLNE 16 me guma te reja
klima funksionale
air bag
6 shpejtsi
esp
kater gjamat me rrym
pasqyre elektronike
centrall mbyllje qendrore
nga largsia etj ,,,,,,,, me ni fjal ,,,,, vetura ,,,,, esht tip top,,,,,vetura ka te drrun komplet setin zamajs korp llamell me garanci ,,,, nuk nihet tu punuh ,,,,,,,,,
vetura eshte ne emer timin personal vlen te ceket se nuk eshte hipotek apo garancion bankar mund te perkthehet brenda ores te noteri PER MASHUM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim