ushit flm

Shitet nga: Shabi 18 Shk 12:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes reno clio 1.2 benzin rks28.4.2015 ne gjendje te mir teknike ne gjendje te mir teknike goma te reja e rujtne si mrena ashtu dhe jasht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim