Shiten Banesa te Tregu i gjelbert e gatshme kat..

Shitet nga: Avdulla 06 Jan 23:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 117 m2
Komuna: Ferizaj
SHITEN BANESAT TE TREGU I GJELBERT 117 METRA KATRORE TRI DHOMA GJUMI PLUS SALLONI ME KUZHIN PLUS TARASA PER 400 ERO METRA KATRORE. te FAKULTETIT (AAB) NE KATIN E NENT . E GATSHME PER BANIM .NUMRI PER KONTAKT 044228285 DULLA DHE NJI TJETER NE LAGJEN E RE 62 METRA KATRORE ne katin e e SHTATE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim