SHITEN BANESA MBRAPA GJYKATES SE RE

Shitet nga: burim 19 Gsh 13:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 8
Adresa: Mbrapa gjykater se re Ferizaj
Komuna: Ferizaj
shiten banesa te reja mbrapa Gjykates se re afer stacionit te Policise Ferizaj.
Investitor dhe ndertues NNP NDERIMI- Zaskok
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim