Shitet banesa te viva Kulla 1,kati 1

Shitet nga: Muharrem 14 Jan 09:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ahmet Kaqiku
Sipërfaqe: 62.5 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Bodrum, Interfon
Komuna: Ferizaj
Shitet banesa ne Rubin Invest, kulla 1 ne katin e pare
Banesa ka siperfaqe prej 62.5 metra katrore,ka sallon, kuzhine, 1 dhome te fjetjes, 1 banjo. Eshte e mobiluar e gatshme per banim. Pastertia e koridoreve, shkalleve, ashensorit dhe siguria eshte ne nivel te larte.
Banesa eshte ne nje pjese shume te pershtatshme, ka afer qendren, shkollen fillore dhe te mesme, viva fresh etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim