U SHIT MOS THIRRNI MA - Banesa te Tregu Ferizaj

Shitet nga: Armend 20 Shk 17:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Te tregu, afer Univerzitetit AAB
Sipërfaqe: 110 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Ferizaj
Shitet Banesa 110m2 - - 400 euro per meter

Te tregu afer Univerzitetit AAB, 400E metra Banesa ka 3 dhoma te fjetjes, 1 sallon dhe kuzhin, 2 ballkona, 2 banjo, ka lift tipi ma ri modern, banesa ka mirmbatje 24 ore, po ashtu banesa ka Sigurim, banesa ka edhe gjenerator 24 ore ne rast se ndalet rryma Lifti punon dhe ne koridore dritat punojn, Kati eshte i 7 (shtat)...

Tel 045 220 246 ose Viber....

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim