Huawei Y300 new

Shitet nga: Qendrim trena 20 Mar 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjilan
• Shitet Telfoni Huawei y300 ne gjendje te rregulllt i sa po ardhur nga zvicra .
me dy camera para dhe mas , Version Android 4.1.1
Rreth telfonit:
CPU dualcore 1.0 GHz,
RAM 512MB,
Phone Storage 4.00GB (total)

Tel: 044794921
E-mail: Qendrimtrena@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim