Iphone 5s Gold 16 GB

Shitet nga: Korab 05 Pri 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

359 EUR

Komuna: Gjilan
Iphone 5s Gold 16 GB telefoni eshte ne gjendje shum te mir Teknike dhe Fizike.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim