Sony xperia i ri, i mire ruajtur pa asnje grith ..

Shitet nga: fadil 09 Mar 03:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

179 EUR

Komuna: Gjilan
shes sony xperia te cilin ma kan sjell nga Zvicra dhe eshte i ri pa kurrfar grithe,
eshte i garantuem qe per 50 minuta ner uje, edhe as uji apo pijet tjera te gazueme apo te pa gazueme nuk i depertojn,
versioni 4.4.4
qmimit te larte shenuar mundem me ja hjek nje 10eu, dhe nuk baj ndrrime,
kush ka ketij modeli e din qe ma shpejt dhe punon ma mire se galaxy s4, dhe baterija e ketij telefoni qe e kam e mban ma shume ma gjat se sa iphonat apo galaxijat,
tel, ose viber +377.44.485.553
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim