Kia Magentis 2.0 Diesel -07

Shitet nga: Kia 01 Pri 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2007
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Kia
Modeli: Magentis
Vetur e posa ardhur nga Zvicra e cila posedon te gjitha serviset + me dogan te paguar dhe me tabela
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim