Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 297
Aixam , 76
Alfa Romeo , 467
Alpina , 73
Artega , 35
Audi , 7008
BAIC , 3
Bentley , 23
BMW , 5960
Bugatti , 20
Buick , 8
Cadillac , 83
Chevrolet , 253
Chrysler , 301
Citroën , 2644
Corvette , 15
Dacia , 101
Daewoo , 65
Daihatsu , 30
DeTomaso , 2
Dodge , 93
Ferrari , 14
Fiat , 2250
Ford , 3356
GMC , 28
Grecav , 3
Honda , 195
Hummer , 21
Hyundai , 435
Infiniti , 21
Isuzu , 23
Jaguar , 202
Jeep , 374
Kia , 299
KTM , 8
Lada , 18
Lancia , 79
Land Rover , 389
Landwind , 2
Lexus , 24
Ligier , 5
Lincoln , 28
Lotus , 1
Maserati , 29
Maybach , 3
Mazda , 433
Mercedes-Benz , 10515
MG , 32
MINI , 154
Mitsubishi , 434
Morgan , 3
Nissan , 848
NSU , 3
Opel , 7200
Peugeot , 3421
Piaggio , 10
Plymouth , 1
Pontiac , 16
Porsche , 169
Proton , 10
Renault , 3531
Rover , 83
Saab , 106
Seat , 1192
Škoda , 1161
Smart , 226
Ssangyong , 57
Subaru , 57
Suzuki , 157
Talbot , 2
Tata , 14
Tesla , 18
Toyota , 289
Trabant , 3
TVR , 16
UAZ , 6
VW Volkswagen , 31520
Volvo , 652
Wartburg , 8
Wiesmann , 15
Yugo , 4
Zastava , 34

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

24 Sht 21:47
Linku:
Vetura , Viti

VOLKSWAGEN GOLF VII 1.6 Tdi 81kw-110Ps PA DOGAN

9 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Sht 13:58
Linku:
Vetura , Pejë

Mitsubishi Outlander 4x4 2015

11 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:27
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI Q2 35 TDI QUATTRO / AUTOMATIK / 2019

24 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:43
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

Golf 7.5

Viti: 2017
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:06
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7.5 JOIN 1.6 TDI 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 15:57 Shitorja Vetura , Rahovec

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
Sot 15:57 Shitorja Vetura , Fushë Kosovë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2020
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Online
Sot 15:57 Shitorja Vetura , Gjakovë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
Sot 15:56 Shitorja Vetura , Klinë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 15:48
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

Audi A6

11 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 15:27 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A4 2.0 TDI 190ps QUATTRO / AUTOMATIK / FULL MATRIX

18 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:27 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW GOLF 8 2.0 TDI LIFE / DSG / 2020 / ME DOGAN

24 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 15:27 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI Q2 35 TDI QUATTRO / AUTOMATIK / 2019

24 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:09 Vetura , Prishtinë

Audi A6 3.0 TDI Quattro S-Line

1 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:07 Vetura , Prishtinë

Opel Insigna pa dogan- Anglez- E Re

3 450 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:06 Vetura , Prishtinë

CITRUEN C4 1.6 HDI 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:06 Vetura , Prishtinë

Opel zafira pa dogan 1.8 Benzins

1 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 15:06 Vetura , Prishtinë

FORD C MAX 2.0 TDCI MANUAL 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:06 Vetura , Prishtinë

TIGUAN 2.0 TDI DSG AUTOMATIC VP 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:06 Vetura , Ferizaj

Audi a3

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:06 Vetura , Mitrovicë

Nissan Murano 3.5 benzin, Pa Dogan

970 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:06 Vetura , Prishtinë

PEUGEOT 308 1.6 HDI AUTOMATIC VP 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:06 Vetura , Prishtinë

AUDI A3 2.0 TDI DSG AUTOTOMATIC 2013

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:06 Vetura , Mitrovicë

Opel Vectra 1.9 Cdti, Pa Dogan

870 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:06 Vetura , Prishtinë

PASSAT B8 2.0 TDI DSG AUTOMATIC 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:04 Vetura , Viti

Golf 7 1.6 TDI 2013 Automatik Dsg Me Dogan Te Paguar

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:04 Shitorja Vetura , Gjilan

Citroen C3 1.0i,Benzin

5 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 15:04 Vetura , Viti

Mercedes C200 CDI 2013 Automatik Avangarde Dogan Te Paguar

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:04 Vetura , Viti

Golf 7 1.6 TDI 2015 Automatik Model Lounge Dogan Te Paguar

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:04 Shitorja Vetura , Gjilan

Marcedes Benz Vito 111 CDI

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 15:04 Vetura , Mitrovicë

Passat B7 2.0 TDI , Viti 2014 DSG Automatic Model HighLine��

8 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:03 Vetura , Viti

Golf 6 Plus 1.6 TDI 2013 Manual Me Dogan Te Paguar

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:44 Vetura , Fushë Kosovë

2013 passat 2.0 tdi

7 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:44 Vetura , Prishtinë

Golf 7

11 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:43
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

Golf 7.5

Viti: 2017
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:40 Vetura , Prishtinë

Golf 7 2015

7 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:40 Vetura , Prizren

Caddy 2005 1.9 pa dogan

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 14:35 Vetura , Prishtinë

CITROEN C4 1.6 E-HDI ME DOGAN HOMOLOGIM LEDA - 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:35 Vetura , Prishtinë

PEUGEOT 208 1.4HDI ME DOGAN 50.000km

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:35 Vetura , Prishtinë

MERCEDES E 220CDI ME DOGAN PANORAM LEDA XENON - 2014

Viti: 2013
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 14:32 Vetura , Fushë Kosovë

Golf 7 1.6 Manual TDI

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:28 Shitorja Vetura , Prishtinë

GOLF 7

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:28 Shitorja Vetura , Prishtinë

GOLF R-LINE 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:28 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A3 MATTRIX

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:28 Vetura , Prishtinë

KOMBI T5 M 1.9 TDI V 2009 ISAPOARDHUR

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:27 Vetura , Mitrovicë

Shitet pezho 308 Aftomatik face lift viti 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:27 Vetura , Viti

Ww ceddy 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:27 Vetura , Prishtinë

Bmw 530e 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:27 Vetura , Viti

Ww ceddy DSG 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:27 Vetura , Viti

Ww LT viti 2005 me klim

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:25 Vetura , Ferizaj

Citroen C4 1.6 BLUE HDi full automatik v.p 2016

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:25 Vetura , Ferizaj

Peugeot 308

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:25 Vetura , Ferizaj

shes passat b8 2.0 tdi me dogan te paguar 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:25 Vetura , Ferizaj

shes Audi Q3 2.0 tdi Quattro me dogan 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:20 Vetura , Prishtinë

Peugeot 3008 Allure – 2016 (Facelift) ✅

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione