Pezho 406 Dizell 2.0 HDI - RKS 1 vit ,Klim etj99

Shitet nga: Adonis 09 Dhj 17:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 999 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 406
Vetura është në gjendje shumë të mirë si dhe shumë ekonomike, në rrugë të hapur 5 litra /100 km kurse në rr.lokale 5.5l/100 km.
Rks 1 vit të plotë.
Klim funksionale
Abs, air bag,
Hidraulik
Muzikë me cd dhe mp 3
Tempo Mat
Fell ne të bukura (pa gërvishtje )
Mbyllje centrale me digitron (largëpërques )etj.Bëjmë edhe Ndrrim.
Për informacione më të hollësishme në nr :044631031 ose vibër +37744631031. Flm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim