Volvo S40

Shitet nga: Lumi 24 Gsh 06:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Volvo
Modeli: S40
Shitet Volvo S40 prodhim i vitit 1999, eshte gjendje te rregullt dhe funksionon shume mire rexistrim deri me qershor 2016.

Ndrrohet me kombi / pikap transporter.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim