Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 102
Aixam , 16
Alfa Romeo , 282
Alpina , 12
Artega , 5
Audi , 5412
Bentley , 1
BMW , 4330
Bugatti , 8
Buick , 3
Cadillac , 2
Chevrolet , 83
Chrysler , 86
Citroën , 1116
Corvette , 1
Dacia , 26
Daewoo , 26
Daihatsu , 33
Dodge , 26
Ferrari , 4
Fiat , 1423
Ford , 1697
GMC , 12
Grecav , 1
Honda , 46
Hummer , 1
Hyundai , 222
Infiniti , 1
Isuzu , 19
Jaguar , 32
Jeep , 156
Kia , 133
KTM , 5
Lada , 7
Lancia , 46
Land Rover , 272
Lexus , 2
Lotus , 2
Maserati , 3
Maybach , 2
Mazda , 165
Mercedes-Benz , 11503
MG , 8
MINI , 38
Mitsubishi , 255
Morgan , 2
Nissan , 390
NSU , 5
Opel , 6753
Peugeot , 2123
Piaggio , 3
Plymouth , 1
Pontiac , 1
Porsche , 15
Proton , 3
Renault , 2183
Rover , 73
Saab , 34
Seat , 590
Škoda , 593
Smart , 24
Spyker , 1
Ssangyong , 21
Subaru , 9
Suzuki , 47
Talbot , 1
Tata , 2
Tesla , 2
Toyota , 292
Trabant , 2
TVR , 14
UAZ , 2
VW Volkswagen , 26362
Volvo , 339
Wartburg , 1
Wiesmann , 5
Yugo , 8
Zastava , 17

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

Dje 22:00
Linku:
Vetura , Ferizaj

Audi A3 automatik S-line

10 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:43
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

Golf 7.5

Viti: 2017
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:52
Linku:
Vetura , Prishtinë

BMW 520 F11 Touring TwinPower Turbo

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:40
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

Audi A6

11 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Dje 13:28
Linku:
Vetura , Viti

OPEL COMBO 1.7CDTI 2007 RKS

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 14:59 Vetura , Prishtinë

shitet Mercedes E clase 320

Viti: 2001
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 14:44 Shitorja Vetura , Prishtinë

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 2009 AUTOMATIK

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:44 Vetura , Prishtinë

Golf 7

11 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:44 Vetura , Lipjan

Shitet caddy

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:44 Vetura , Gjilan

Bmw 530xd

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 14:44 Vetura , Gjilan

Shitet Mercedes-benz C220 cdi Automatik

3 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 14:44 Vetura , Gjilan

Shitet Mercedes-benz C220 cdi Automatik

3 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 14:44 Vetura , Gjilan

Shitet Mercedes-benz C220 cdi Automatik

3 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 14:44 Vetura , Lipjan

Shitet pikapi

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:44 Vetura , Besianë

Shitet mercedes a170 dizell 1.7

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:43
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

Golf 7.5

Viti: 2017
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:43 Vetura , Ferizaj

Mercedes b klas ne rks 8 muj

4 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 14:40
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

Audi A6

11 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:40 Vetura , Prizren

Caddy 2005 1.9 pa dogan

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 14:39 Vetura , Lipjan

Opel Corsa 1.7 DTI( motorr japan) 2003 KLIMATRONIK

3 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:31 Shitorja Vetura , Prishtinë

MERCEDES E 220 CDI 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:30 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A6 3.0 TDI 2016 SLINE

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:30 Shitorja Vetura , Prishtinë

MERCEDES E 220 CDI 4 MATIC VITI 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:30 Vetura , Prishtinë

SHITET CADDY 1.6 VITI 2013

6 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:30 Shitorja Vetura , Prishtinë

CITROEN C4 1.6 HDI AUTOMATIK PICASO

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:30 Vetura , Pejë

Mercedes E320 CDI Avangard

Viti: 2003
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 14:29 Vetura , Prizren

Golf 4 2.3 v5 2001 Shitet ose Ndrrohet

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:28 Vetura , Prishtinë

PickUp Caddy 1.9 TDI 2004

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 14:28 Vetura , Prishtinë

KOMBI T5 M 1.9 TDI V 2009 ISAPOARDHUR

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:28 Vetura , Prishtinë

Audi a4 3.0

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:28 Vetura , Gjilan

Shitet Golf 6

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:27 Vetura , Deçan

Mitsubishi L200

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 14:27 Vetura , Malishevë

AUTOMATIK FORD MONDEO 2.0 TDCI RKS 5/7/24

1 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:25 Vetura , Gjakovë

VW GOLF 1.9 TDI - 2005

5 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:25 Vetura , Prishtinë

GOLF 6 HIGHLINE FULL OPSIONE

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:25 Vetura , Prizren

Touran 2.0 TDi 2014

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:25 Vetura , Prizren

Touran 2.0 TDI 2004

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:25 Vetura , Lipjan

Mitsubishi Pajero 3.2 diesel AUTOMATIK off Road me tabela rk

4 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:25 Vetura , Prizren

Mercedes B class 2.0 CDI

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:25 Vetura , Prizren

Mercedes C200 2012

11 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:24 Vetura , Prishtinë

Vw jetta 1.9 TDI DSG

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:24 Vetura , Prishtinë

Golf 5 2.0 TDI DSG.

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:24 Vetura , Vushtrri

T4 Viti 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:24 Vetura , Prishtinë

Shitet Seati 1.9 TDI RKS

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:24 Vetura , Prishtinë

MERCEDES E220 CDI AUTOMATIK FACELIFT I DOGANUAR RKS

12 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:21 Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI MOTORR JAPAN MODELI COSMO RKS 2005

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:21 Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA H 1.9 CDTI FACE LIFT VITI 2009

4 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:20 Vetura , Ferizaj

Audi a6

2 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:20 Vetura , Fushë Kosovë

VW GOLF 2013 AUTOMATIK

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:20 Vetura , Fushë Kosovë

GOLF 7 GTD

1 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:20 Vetura , Fushë Kosovë

SHITET DISEL 2012

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:20 Vetura , Gjilan

Pasat

1 250 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:20 Vetura , Fushë Kosovë

SHES

2 750 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 14:20 Vetura , Mitrovicë

PASSAT 1.9 TDI KLIMATRONIK RKS 1 VIT VITI 2003

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:20 Vetura , Mitrovicë

CADDY 2.0 SDI VITI 2006 PA DOGAN I PO SA ARDHUN KARRIKA NXEM

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione