Mercedes-Benz ML 320 CDI SportPachet -06

Shitet nga: fidaim 21 Shk 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
shes mercedes ml viti prodhimit 2006 i servisum me daten14 02 2015 osht ne gjendje shum te rregullt posedon chrome senzor para dhe mrapa cd changer ngritet lart etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim