Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura Në shitje (Shitet, Shes) në Lipjan

Acura , 114
Aixam , 28
Alfa Romeo , 96
Alpina , 26
Artega , 5
Audi , 1408
Bentley , 2
BMW , 1031
Bugatti , 1
Cadillac , 10
Chevrolet , 51
Chrysler , 22
Citroën , 423
Corvette , 1
Dacia , 13
Daewoo , 18
Daihatsu , 6
DeTomaso , 2
Dodge , 7
Ferrari , 3
Fiat , 584
Ford , 635
GMC , 7
Honda , 20
Hummer , 1
Hyundai , 98
Infiniti , 1
Isuzu , 3
Jaguar , 12
Jeep , 36
Kia , 62
KTM , 1
Lada , 15
Lancia , 22
Land Rover , 60
Landwind , 1
Lexus , 1
Ligier , 1
Lincoln , 3
Lotus , 1
Maserati , 2
Mazda , 31
Mercedes-Benz , 2417
MG , 7
MINI , 21
Mitsubishi , 38
Nissan , 73
NSU , 1
Opel , 2508
Peugeot , 664
Piaggio , 8
Plymouth , 1
Pontiac , 3
Porsche , 14
Proton , 1
Renault , 813
Rover , 31
Saab , 14
Seat , 139
Škoda , 103
Smart , 34
Spyker , 1
Ssangyong , 11
Subaru , 4
Suzuki , 27
Talbot , 3
Tata , 3
Toyota , 56
Trabant , 1
Triumph , 1
TVR , 5
VW Volkswagen , 5923
Volvo , 83
Wartburg , 5
Wiesmann , 1
Yugo , 11
Zastava , 19

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Lipjan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Lipjan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:19 Vetura , Lipjan

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:14 Vetura , Lipjan

��BLEJ VETURA PA DOGAN DEFEKT AKSIDENT RKS PA DEFKT��

80 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:47 Vetura , Lipjan

shitet c220 cdi cupe amg line ngjendje te mir viti 2013

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:45 Vetura , Lipjan

VW Polo 1.6 TDI Manual 2013 •Life• Vetem me Dogan

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:13 Vetura , Lipjan

ASTRA G 1.4 B 2001 RKS 1 VIT

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:13 Vetura , Lipjan

GOLF 4 1.9 TDI RKS 8 MUJ

4 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:08 Vetura , Lipjan

��SHITET MERCEDES ML320 CDI BLEUTEC FACELIFT��

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:12 Vetura , Lipjan

Peugeot 206 1.4 b viti 2004 rks tetor 2023

2 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:11 Vetura , Lipjan

Shes 3 goma 225 40 18 jan tek

60 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 12:11 Vetura , Lipjan

Automatik bmw 320. 2.0 d viti 2002 rks ni vit

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:10 Vetura , Lipjan

Shes goma me gjith bandasha 175 65 14

60 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:08 Vetura , Lipjan

Reno klio 1.4 benzin Manual me klim ne gjendje mir rks 04

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:32 Shitorja Vetura , Lipjan

Shes Golf 7 DSG 2.0 tdi 2013. Rks km 167000

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:07 Vetura , Lipjan

Golf 7 DSG 2.0 tdi 2013.

13 999 EUR

Sot 10:04 Vetura , Lipjan

Passat B8 *Automatik*

13 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:47 Vetura , Lipjan

Golf 7 1.4 TSI Bluemotion

8 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:40 Vetura , Lipjan

Shitet Audi A4 2.0 2008 Tdi Anglez

3 600 EUR

Sot 09:40 Vetura , Lipjan

Shitet

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:59 Vetura , Lipjan

Shes veturen Mercedes GLC 220

35 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 22:53 Vetura , Lipjan

VW tiguan 2021 R-LINE 200 ps

Viti: 2021
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 22:52 Vetura , Lipjan

Shes vw tiguan Rline

24 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 22:52 Vetura , Lipjan

VW tiguan

24 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:51 Vetura , Lipjan

Bmw 2.0 Xdrive 190ps

Viti: 2019
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:16 Vetura , Lipjan

Blej Vetura

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:29 Vetura , Lipjan

Shes Mercedes Benz c220 2009 anglez

3 300 EUR

Dje 19:16 Vetura , Lipjan

CHEVROLET CRUZE 2.0 DIZEL AUTOMATIK ME 140 KM

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 15:16 Vetura , Lipjan

Mercedes c200

1 800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 15:14 Vetura , Lipjan

Smart ForTwo

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 15:14 Vetura , Lipjan

Peugeot 307

2 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 15:14 Vetura , Lipjan

Mercedes B-class

4 960 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 15:13 Vetura , Lipjan

Mercede E-Class

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 14:31 Vetura , Lipjan

Shes veturen Golf VII 1.6 diesel

9 750 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 13:03 Vetura , Lipjan

Mitsubishi Pajero 3.2 diesel AUTOMATIK off Road me tabela rk

4 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:38 Vetura , Lipjan

Mercedes A170 vaneo AUTOMATIK 2005 i doganuar

3 333 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:34 Vetura , Lipjan

Mercedes S350 4'matik 2011 presidencial km garantume

18 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:32 Vetura , Lipjan

Renault Megane 1.5 dci 2003 rks 1 vit me KLIM

2 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:29 Vetura , Lipjan

Opel Corsa 1.7 DTI( motorr japan) 2003 KLIMATRONIK

3 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:28 Vetura , Lipjan

Citroen C4 1.6e-HDI AUTOMATIK 2011 km 213.000 rks

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:25 Vetura , Lipjan

Bmw X3 3.0xdrive AUTOMATIK 8g full Panoram rks

13 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:24 Vetura , Lipjan

Bmw grand tourer

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 12:23 Vetura , Lipjan

Golf 6+ 2.0 TDI AUTOMATIK-DSG 2010

8 888 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:55 Vetura , Lipjan

GOLF VII Lounge 045290107

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:55 Vetura , Lipjan

Audi A6 S Line \ 045290107

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 11:54 Vetura , Lipjan

bmw 116D 045290107

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:54 Vetura , Lipjan

GOLF VI 045290107 045273226

7 899 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:54 Vetura , Lipjan

bmw 045290107

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:51 Vetura , Lipjan

Audi Q7

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:34 Vetura , Lipjan

medcedes vito 2008 2.2

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:01 Vetura , Lipjan

Sinti Eleka

175 EUR Price Reduced

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Lipjan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione