Vetura ne shitje -02

Shitet nga: bedri 03 Gsh 23:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 450 EUR

Komuna: Lipjan
vetura eshte 1.8 benzin, regjistrim ka 1 vit te plot, eshte ne gjendje te rregullt, vetura eshte ne emrin tim personal, vetura posedon 4 goma te veres dhe 4 goma te dimrit te reja. pres bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim