Golf 6 -09

Shitet nga: Golf 6 18 Mar 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shes Golf 6 2.0TDI hightline Ngjendje Shum t Rregullt i doganuar dhe i Regjistruar n Rks regjistrimi par vetura osht shum e rujtne 11 muj Regjistrim i Regjistruar Kaskoo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim